Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Brak aplikacji w Rlink 2


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

Mam problem. W moim megane IV GC w wersji  z Rlink 2 brakuje większości aplikacji. Nie są widoczne ani z poziomu samochodu ani w MyRenautl na komputerze.

Myślałem, że to sytuacja przejściowa jednak trwa to już prawie 2 miesiące i nie widzę, żeby ktos się jeszcze na to skarżył. Sprawdzałem w salonie i w innych autach są aplikacje, takie jak ceny paliw czy my Roads. 

Napisałem do pomocy technicznej renault ale odpisali raz i to zupełną bzdurę, a na moje odpowiedzi nie raczą odpisać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do nich napisałem na czat live, na temat aplikacji (brak myroutes, ale to może wina, że mam soft 2.2) i aktualizacji (u mnie najnowsza to 2016.12), ma się ze mną mailowo skontaktować  dział multimediów. Zobaczymy co napiszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w sklepie

jest aplikacja z cenami paliw.

" Szanowny Panie,
Ze względu na prace modernizacyjne prowadzone na Naszej stronie, mogą wystąpić chwilowe trudności podczas zarządzania swoim kontem, trwające do kilku dni.
Dotyczy to również korzystania z R LINK Store.
W zwiazku z tym serdecznie przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane." Co więcej mapy 17.06 mają być w maju na 7".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LTar nic nie tracisz, aplikacja za taką cenę, że dla mnie to nawet nie warto, szczególnie że w jakimś filmie - recenzji o megane, testówka miała właśnie tą aplikację i był komunikat "informacje niedostępne" więc prawdopodobnie to nie działa w Polsce. Jedyne czego mi szkoda, to my routes, ale według instrukcji renault, nawet moje myrenault na telefonie jest zupełnie inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też oglądałem test polski i właśnie w nim było o tym że ta aplikacja jest taka super, że sprawdzali że ceny się zgadzają. 

W Oplu w nawigacji jak kończy Ci się paliwo to załącza się nawigacja i pokazuje Ci najbliższe stacje benzynowe. W renault brakuje mi tego że w navi nie ma stacji bo jak się jest gdzieś w trasie to fajnie by było wiedzieć jak daleko jest do stacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

obsługa klienta w dalszym ciągu sobie nie poradziła. Jedyne co stwierdzili po miesiącu to, że faktycznie brakuje u mnie aplikacji w Rlink store i wysłali zapytanie do producenta. I to trwa już 4 tydzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!