Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Ramki pod tablice rejestracyjne - dopisz się do listy

Zaloguj się, aby obserwować  
LTar

Megane IV phI Brak aplikacji w Rlink 2

Recommended Posts

A czy ktos ma listę aplikacji która powinna się wyświetlać ? Ja też mam większość kategorii puste ale myślałem że tak poprostu jest.

Mam pogodę,kalkulator,english news ( swoją drogą fajna tylko szkoda że nie po polsku ),sudoku i jeszcze dosłownie kilka.

Tu lista wszystkich moich, cen paliw też nie mam.

rlink.png

Napisano (edytowany)

To ja mam tak samo. Jednak obsługa multimediów twierdzi, że aplikacja ceny paliw jest obecnie dostępna dla wszystkich. Byłem w salonie i w salonowych była ta aplikacja.

Edytowano przez LTar

Mam soft 3.3 i nie mam cen paliw. W talismanie w salonie widziałem to ale w Megane nie... Auto z 2017 (Maj).  Mój szwagier za to kupił Meganke we Francji i ma ceny paliw + facebooka tak jak na tym filmiku R-LINK 2 de Renault

strasznie to słabe z tymi aplikacjami i ogólnie z tym całym myrenault, w folderach cuda wianki, a w rzeczywistości akwarium i przeglądy...

A ja mam ceny paliw. Nie pamiętam dokładnie jak  to znalazłem ale udało i mi się zainstalować jako "Pack Meteo & Fuel Price".

Tyle, że ja sobie kupiłem wcześniej apkę Pogoda.

Przewertowałem teraz cały sklep i nie widzę takiej paczki.

5af928b425e74_2018-05-1408_06_36-Window.thumb.png.d0172ea4873414624b5db4281b3b2626.png

Napisano (edytowany)

U mnie po zalogowaniu się do MyRenault sklep nie działa wcale. A to co mnie najbardziej martwi w tej kwestii to to, że póki nie działa sklep, póty nie mogę korzystać z czegoś, za co zapłaciłem przy zakupie auta, a mianowicie z aktualizacji. 

PS. te ich tłumaczenia o przejściowych, kilkudniowych problemach, pracach itp trwają co najmniej pół roku.

Edytowano przez McG

Spoko, aktualizacja dla 7" miała być na początku maja za chwilę 15 a tu nadal nie ma.

Napisano (edytowany)

Nie czaje tego co się u mnie dzieje w rlink Store. Zakupiłem dzisiaj aplikacje pogoda. Ściągnęła mi kasę z konta. Jestem w toolbox i nic nie wyskoczyło. Tak jakbym nic nie kupil. Po 2 godzinach aplikacja zniknela ze sklepu.  I nie mogę już nic zrobić. Nie moge jej ani wyszukać ani odnaleźć, nic. A w historii zakupów jest faktura do aplikacji pogoda. Co za bzdura...kasa poszła a aplikacji brak. 

AKTUALIZACJA:

udało mi się to zrobić, trochę pokrętnie bo trzeba wejść w historię, następnie zarządzanie aplikacjami i dopiero tam wybrać aplikację do zainstalowania....Dopiero wówczas pojawia się w RliNK toolbox

Edytowano przez LTar

Dzisiaj rozmawiałem z Działem Multimediów - sytuacja wygląda tak. 

Android Auto jest nawet w oprogramowaniu 2.... ale tylko dla samochodów od maja 2017, 

To nie wersja oprogramowania a numer tygodnia produkcji jest zależny. 

Nie da się przejść z oprogramowania 2 na 3. 

Późniejsze auta mają oprogramowanie 3...

Obecne auta od maja 2018 mają oprogramowanie 7. 

Auta z oprogramowaniem 3. nie dostąną oprogramowania 7. 

Różnią się hardwarem. 

Jednak różnic w oprogramowaniu między 3 a 7 nie ma. 

Oprogramowanie 3 będzie dalej uaktualniane. 

Napisano (edytowany)
10 godzin temu, LTar napisał:

Auta z oprogramowaniem 3. nie dostąną oprogramowania 7. 

Różnią się hardwarem. 

Jednak różnic w oprogramowaniu między 3 a 7 nie ma. 

Oprogramowanie 3 będzie dalej uaktualniane. 

A co niby poza zaminą Androida na 7.00 jest inne? 

Plik ISO jest juz do pobrania na włoskim forum i działa na 3.3.XXX

To taka sama historia jak z AA, niby się nie dało ale działa :-D

Renault to jednak .... nie napisze co:D

Edytowano przez kamil007
  • Like 1

Pojawiły się ceny paliw, 7€, cenią się ;), pozostało pojeździć po okolicy i sprawdzić czy prawdę mówią :)

IMG_1044.thumb.jpg.b77f9fa9eb4d4a5d9ea3ff935eb8ecdb.jpgIMG_1045.thumb.jpg.f8b552ad3aacca8fff887f3c8e1e2782.jpg

Napisano (edytowany)

tak, sorry. Zapomniałem Wam napisać. 2 tygodnie temu pojawiły się ceny paliw. Kupiłem i działa. Sprawdza się bardzo często, lub rozbieżność jest minimalna. Jak ktoś jezdzi po Polsce (czy Europie) to warto. 

P.S. i nie chodzi mi o typowego "Janusza biznesu bo gdzieś na stacji "Yeti" jest 2 grosze taniej. 

Chodzi mi o to, że np. w miastach jest wiele stacji i różnica jest bardzo duża. Podam Wam przykład -1 orlen obok drugiej i różnica 8 groszy na litrze. 

Jeden po drodze na przelotówkę - drugi na ruchliwej trasie ale już w mieście. 

Edytowano przez LTar

W sumie fajny system: w nieodległej przyszłości ma szansę doprowadzić to tego, że ceny będą niższe i bardziej podobne do siebie na wszystkich stacjach, bo skoro użytkownik będzie mógł sobie sprawdzić wszystko w aucie, podczas podróży, to z od razu odrzuci (teoretycznie) najdroższe stacje.

3 godziny temu, arekrsl napisał:

Pojawiły się ceny paliw, 7€, cenią się ;)

Rozumiem, że aby aplikacja działała, trzeba mieć wykupiony cały pakiet Nawigacja i Multimedia?

jeśli bez tego pakietu nie ma dostępu do aplikacji i rlink store no to tak

Zastanawiam się czy Renault w ogóle zamierza opublikować jakieś nowe aplikacje. Założenia były ze takie z czasem będą się pojawiac. Mimo to u mnie od 1,5 roku ten sam marny wybór. Ktoś coś wie o planach Renault w tej materii czy zostaliśmy nabici w butelkę?

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować