Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Brak aplikacji w Rlink 2


Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam ceny paliw. Nie pamiętam dokładnie jak  to znalazłem ale udało i mi się zainstalować jako "Pack Meteo & Fuel Price".

Tyle, że ja sobie kupiłem wcześniej apkę Pogoda.

Przewertowałem teraz cały sklep i nie widzę takiej paczki.

 

 

 

 

Edytowane przez Andon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po zalogowaniu się do MyRenault sklep nie działa wcale. A to co mnie najbardziej martwi w tej kwestii to to, że póki nie działa sklep, póty nie mogę korzystać z czegoś, za co zapłaciłem przy zakupie auta, a mianowicie z aktualizacji. 

 

PS. te ich tłumaczenia o przejściowych, kilkudniowych problemach, pracach itp trwają co najmniej pół roku.

Edytowane przez McG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie czaje tego co się u mnie dzieje w rlink Store. Zakupiłem dzisiaj aplikacje pogoda. Ściągnęła mi kasę z konta. Jestem w toolbox i nic nie wyskoczyło. Tak jakbym nic nie kupil. Po 2 godzinach aplikacja zniknela ze sklepu.  I nie mogę już nic zrobić. Nie moge jej ani wyszukać ani odnaleźć, nic. A w historii zakupów jest faktura do aplikacji pogoda. Co za bzdura...kasa poszła a aplikacji brak. 

 

AKTUALIZACJA:

udało mi się to zrobić, trochę pokrętnie bo trzeba wejść w historię, następnie zarządzanie aplikacjami i dopiero tam wybrać aplikację do zainstalowania....Dopiero wówczas pojawia się w RliNK toolbox

Edytowane przez LTar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj rozmawiałem z Działem Multimediów - sytuacja wygląda tak. 

Android Auto jest nawet w oprogramowaniu 2.... ale tylko dla samochodów od maja 2017, 

To nie wersja oprogramowania a numer tygodnia produkcji jest zależny. 

Nie da się przejść z oprogramowania 2 na 3. 

Późniejsze auta mają oprogramowanie 3...

Obecne auta od maja 2018 mają oprogramowanie 7. 

Auta z oprogramowaniem 3. nie dostąną oprogramowania 7. 

Różnią się hardwarem. 

Jednak różnic w oprogramowaniu między 3 a 7 nie ma. 

Oprogramowanie 3 będzie dalej uaktualniane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, LTar napisał:

 

Auta z oprogramowaniem 3. nie dostąną oprogramowania 7. 

Różnią się hardwarem. 

Jednak różnic w oprogramowaniu między 3 a 7 nie ma. 

Oprogramowanie 3 będzie dalej uaktualniane. 

A co niby poza zaminą Androida na 7.00 jest inne? 

Plik ISO jest juz do pobrania na włoskim forum i działa na 3.3.XXX

 

To taka sama historia jak z AA, niby się nie dało ale działa :-D

Renault to jednak .... nie napisze co:D

Edytowane przez kamil007
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

tak, sorry. Zapomniałem Wam napisać. 2 tygodnie temu pojawiły się ceny paliw. Kupiłem i działa. Sprawdza się bardzo często, lub rozbieżność jest minimalna. Jak ktoś jezdzi po Polsce (czy Europie) to warto. 

 

P.S. i nie chodzi mi o typowego "Janusza biznesu bo gdzieś na stacji "Yeti" jest 2 grosze taniej. 

Chodzi mi o to, że np. w miastach jest wiele stacji i różnica jest bardzo duża. Podam Wam przykład -1 orlen obok drugiej i różnica 8 groszy na litrze. 

Jeden po drodze na przelotówkę - drugi na ruchliwej trasie ale już w mieście. 

Edytowane przez LTar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie fajny system: w nieodległej przyszłości ma szansę doprowadzić to tego, że ceny będą niższe i bardziej podobne do siebie na wszystkich stacjach, bo skoro użytkownik będzie mógł sobie sprawdzić wszystko w aucie, podczas podróży, to z od razu odrzuci (teoretycznie) najdroższe stacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, arekrsl napisał:

Pojawiły się ceny paliw, 7€, cenią się ;)

 

Rozumiem, że aby aplikacja działała, trzeba mieć wykupiony cały pakiet Nawigacja i Multimedia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zastanawiam się czy Renault w ogóle zamierza opublikować jakieś nowe aplikacje. Założenia były ze takie z czasem będą się pojawiac. Mimo to u mnie od 1,5 roku ten sam marny wybór. Ktoś coś wie o planach Renault w tej materii czy zostaliśmy nabici w butelkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!