Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane Grandtour SCE115 - ile moze kosztowac?


michal39

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Forumowiczów! :-)

Żonie spodobała się nowa Meganka ,twierdzi ze zapakuje się wakacyjnie do niej po Lagunie2. Bylismy w jednym salonie, gdzie bida wersja Life (jej to wystarczy) byla za 60tys + 2tys za lakier.

Sprzedawca twierdził ze do konca maja jest jakas promocja, ale trochę ściemą to zalaywało, zeby wplacic zaliczkę do konca miesiąca i oczekiwac na auto.

Pytanie - czy jest szansa znalezc takie cos u dealera z 2017roku, i na jaką cenę mozna liczyć? Jakie salony mniej oblegane ktore mogą miec takie auta mozecie polecic w okolicy wielkopolski + 100km ?

pozdrawim

lapka2.gif

REGULAMIN:

5.6 literki PL- mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj na allegro/otomoto :-)

Dostępność aut z 2017 jest już mocno ograniczona i są to raczej samochody, które już zostały zarejestrowane na dealera. Ale parę jeszcze jest. Za cenę którą podałeś (62k) można kupić wersję Limited , która jest o niebo lepiej wyposażona od Life - takie ogłoszenie umieścił krakowski dealer Renault.

Z kolei dealer z Opola wystawia białe kombi Life i to z r. 2018 za 57 900. Więc chyba masz argument do negocjacji u siebie albo kupisz autko gdzie indziej. Wydaje mi się, że jak jest szansa zaoszczędzić parę tysięcy to można ruszyć się dalej niż 100km :-) zwłaszcza, że pewnie sporo formalności możesz załatwić zdalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jesienią kupowałem auto na drugim końcu polski, wszystkie formalności, zamówienie etc załatwione przez maila, leasing etc też mailowo. Mogą nawet za opłatą przywieźć Ci auto pod dom :-) moim zdaniem warto poświecić trochę czasu na szukanie dobrych ofert u dealerów w całym kraju. My w Lublinie wyrwaliśmy auto kilka tysięcy taniej jak w Krakowie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał kupujesz gdzie chcesz (nawet w Niemczech), a serwisować możesz w dowolnym ASO na świecie.

 

Przejrzyj dobrze allegro - wszyscy tam wystawiają.

W cenie Life'a może okazać się że znajdziesz lepszą wersję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, a w jakiej wersji można miec ten wyświetlacz (jak on sie nazywa?) zeby podłączyć telefon po android auto? to pośrednia wersja, jest jeszcze wiekszy panel, taki tabletowy ktorego nie chcę. ale ten bylby wystarczający ,a go na pewno w Life nie ma - jak to się nazywa? nie chcę zadnego rlinka, tylko podlaczyc tel z androidem, i z niego miec mapy itd - nic więcej ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest w pakiecie multimedia 7 od razu z rlink2. Dopłata nie jest duża ale występuje dopiero od wersji limited i kosztuje 3000 zl.

Edytowane przez LTar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.05.2018 o 12:21, michal39 napisał:

o, dzeki za info. Life nam wystarcza, patrzę co mozna urwac z ceny. a da sie zamowic z fabrycznym hakiem holowniczym czy to nieoplacalne?

 

 

oczywiście to Wasza decyzja co do wersji. Ale rozważ to dobrze, za te kilka dodatkowych tysięcy masz ogromną różnicę w wyposażeniu - Limited w porównaniu do Life ma m.in. kartę HandsFree (bajka!), czujniki parkowania z tyłu, światła przeciwmgielne oraz dzienne LED, czujnik deszczu i światła, dwustrefową autoklimę, podłokietnik i szereg innych drobniejszych udogodnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Renault Warszawa jest oferta na Renault Megane Grandtour Limited 1.6 Sce, lakier szary metallik,  i dodatkowo z pakietem mulitmedia 7" DAB (R-Link2, nawi). Rocznik 2017, zarejestrowany na dealera ale wg info z ogłoszenia niejeżdżony (przebieg 13km)

Cena: 59 460 brutto!!!

 

Jeśli to nie ściema albo wabik na klienta, to brać!!! :-) 

 

Edytowane przez ari1979
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, nie pomyślałem o tym. Z drugiej strony w Renault mają straszne sprzedażowe ciśnienie na koniec marca - przynajmniej tak było jak ja kupowałem swój z wyprzedaży rocznika. Więc pewnie samochód był zarejestrowany pod koniec marca i za te dobrych kilka tys oszczędności traci się stosunkowo niedługi okres gwarancyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!