Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane Grandtour SCE115 - ile moze kosztowac?


michal39

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, ari1979 napisał:

Na stronie Renault Warszawa jest oferta na Renault Megane Grandtour Limited 1.6 Sce, lakier szary metallik,  i dodatkowo z pakietem mulitmedia 7" DAB (R-Link2, nawi).

 

fajne, a jak to znalazles? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie wiem czy temat jeszcze aktualny, ale 2 tygodnie temu kupiłem w vipcar Opole Megane 4 Grandtour 1.6 SCE 2018 rok za 56900 brutto. Zarejestrowany co prawda na dealera, ale tylko 6km przebiegu miał a rejestracja nastapiła tydzień przed moim zakupem, czyli w sumie nówka. W tej cenie dodali lakier metalik Szary Titanium, koło zapasowe i światła przeciwmgielne i czujniki cofania (ale takie przez nich dorabiane dźwiekowe, bez kamerki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie norma tylko sposobem mierzenia spalania I ilością procentową samochodów homologowanych wg starego sposobu. Chodzi po prostu o to że nowe samochody Ale już zarejestrowane nie wlicza się do puli . Dla Ciebie nic to nie zmienia poza promocją. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mówisz, to są bzdury. Samochód jest homologowany raz gdy jest wprowadzany na rynek i nic tego nie zmieni dopóki nie będzie zmiany generacji na nowe albo wprowadzenia mocnego liftingu, który będzie wymagał nowej homologacji. Nikt nie będzie wymagał nowego badania. Prawo nie działa wstecz, więc normy spalin nie będą dotyczyły aut sprzedawanych już przed wprowadzeniem euro 6.2. A dealerzy rejestrują auta na siebie, żeby dopiąć plany, skoro kolega kupił auto zarejestrowane przed sierpniem, to można się domyślić, że chodzi o plan półroczny, może kwartalny. Jeśli dealerowi brakuje 2-3 aut do wypełnienia planu to co za problem zarejestrować na siebie, skoro to mu da dodatkowe bonusy, za wypełnienie planu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lol19pl napisał:

To co mówisz, to są bzdury. 

Poważnie? 

Jestem tego pewien  .  Nie ma to nic wspólnego z normą emisji spalin. Lecz że zmianą NEDC na WLTP.  

To co napisałeś o limicie sprzedaży itd to jest sciema - nie teraz w sierpniu. 

Doczytaj , dopytaj . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dealerzy rejestrują auta na siebie ponieważ muszę się pozbywać aut że stara norma. Od września zeszłego roku mieli na to czas. Ratuje ich 1 zapis. Muszą mieć mniej niż 10% aut na stocku wówczas mogą je sprzedać. Obecnie są ogromne wyprzedaże stanów magazynowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest.

Precyzyjniej - max 10% nowych ( czyli jeszcze niezarejestrowanych ) samochodów może mieć homologacje wg starej normy. 

Na nowego Qashqai z 2018 roku oferowali mi teraz lepsza ofertę niż w styczniu na auto z rocznika 2017 ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!