Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

RLink2 Instalacja "ukrytych aplikacji" dla Polski - Poradnik + Aktywacja AA na wszystkich R-Linkach (poradnik)


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jasne.Nie mam zamiaru na sobie znowu eksperymentować.Nie chce potem znowu szukać pomocy i się prosić żeby mi ktoś coś naprawił.Bo mój kumpel znowu wyleciał na 2 miesiące do Anglii i nie mam zamiaru się potem z czymś wozić.

Nie wiem z jakiego auta był brany soft 3.3-przynajmniej nie widzę takiej informacji.Nie jest napisane czy Hatchback czy Grandtour.

6 minut temu, dzikuman napisał:

 

Podejrzewam, że jeżeli Soft 3.3 był brany z Megane hatchback - a zainstalujesz w Megane kombi lub sedan to mogą być problemy. To tylko moje przypuszczenia - pewnie da się to zmienić i tak.

 

Instalując nowe 3.3 musisz być przygotowany z kabel dd4all w razie czego. Inaczej to jak jazda na łysych letnich po rondzie przy -1.

Dlatego muszę się zastanowić w takim wypadku czy warto czy też nie i dać sobie spokój.Może się okazać że wszystko będzie ok-albo jednak nie .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dzikuman gratuluje :) w imieniu nas wszystkich dziękuje, że jako pierwszy podjąłeś tę próbę.

 

mam pytanie, czy działa na tym carplay (używam iphone) ? ciekawe też jak zachowa się to wszystko jak renault wypuści aktualizację do 3.3... czy będzie grało "od ręki", czy będzie potrzeba jeszcze jakaś kombinacja.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem nowy soft, zmiany faktycznie kosmetyczne np. Temperatura pokazuje połówki 21,5 itd.Nie zmienia ustawień systemowych wcześniej ustawionych np stacje radiowe, wyświetlanie innych funkcji personalnych. Zostawilo np u mnie zmienione wcześniej start/stop, temperatura na wyświetlaczu zegarów. Funkcja głosowa działa, nie mam kamery cofania więc nie wiem kal to z nią jest

AA działa jak w oryginale, jest ikonka na środku kokpitu, telefon się łączy po kablu. Gdzieś czytałem ze huawei ma problemy ja podłączyłem p10 i p20 - działają obydwa. 

IMG_20190104_111208.jpg

  • Zwycięzca 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok nie ma problemu.Ja na razie się wstrzymam-jedni piszą że sterowanie głosowe działa innym że nie.Mało kto natomiast pisze o tych liniach w kamerce :-D

Apropos-zainstalowałem program DDT4 all z wszystkimi dodatkami-kupiłem kabel i mi niestety nie łączy się laptop z autem :mad:

Nie wiem gdzie popełniłem błąd ale mi niestety nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Andon Z tego co wiem, to bezpieczniej brać te na bluetooth, i z oznaczeniem v1,5. Ja wolałem kupić na usb (pewniejsze połączenie). Jak będzie działać to wyślę numer aukcji.

 

Ps. Czy ktoś z administracji mógłby wydzielić temat aktualizacji 2.2 do 3.3 do nowego tematu? Bo tutaj już zrobiliśmy straszny bałagan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!