Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

RLink2 Instalacja "ukrytych aplikacji" dla Polski - Poradnik + Aktywacja AA na wszystkich R-Linkach (poradnik)


Rekomendowane odpowiedzi

Ważna uwaga NIE klikać dla opcji display mode High jeśli masz mały ekran i Med w przypadku gdy posiadasz wysoki ekran. Kliknięcie jeden z tych opcji powoduje czarny ekran i konieczny staje się reprog w ASO.. podobno da się to naprawić też w inny sposób opisywany na forach IT, SE ale u mnie nie działały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi dziś w końcu wymienili radio bo rozłączał bluetooth i niby jak wgrali nowy soft radio nie działało i nie wiedzieli jak to zrobić. Czekałem 1 miech na nowe  wersja 7.0.24.126 AA oczywiście nie ma dalej. Mapa niby ma nowy soft ale wersja map z 2016 roku. w  R-Link Store mam kupione apki ceny paliw, akwarium itd w nowym radiu nie ma, nie wiem co mam z tym teraz zrobic? 

2.jpg

3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak podłączysz pendrive z nowymi mapami to Ci nie wykrywa aktualizacji?

Chyba w innym wątku o tym rozmawialiśmy że pewnie nie dadzą AA. Aczkolwiek aż dziwne że masz oprogramowanie 7...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na penie nie mam nowych map bo subskrypcja mi wygasła. Nic teraz mnie to na pewno zmobilizuje zeby wgrac AA. Jutro napisze do Renault Polska jak mam odzyskać moje apki. Z różnic jakie widzę w oprogramowaniu to: w skrótach do kontaktów z książki telefonicznej wyświetlają się zdjęcia (wcześniej dopiero jak wybierałem nr), następna to małe ikonki na samej górze widoczne na każdej pozycji -przechodzi się bezpośrednio do nawigacji, radia i funkcji telefonu. W multisens przy edytowaniu ustawień tylko w conforcie jest, że ma się załączyć masaż po zmianie (wcześniej w każdym profilu tak było)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, cegla11 napisał:

na penie nie mam nowych map bo subskrypcja mi wygasła. Nic teraz mnie to na pewno zmobilizuje zeby wgrac AA. Jutro napisze do Renault Polska jak mam odzyskać moje apki. Z różnic jakie widzę w oprogramowaniu to: w skrótach do kontaktów z książki telefonicznej wyświetlają się zdjęcia (wcześniej dopiero jak wybierałem nr), następna to małe ikonki na samej górze widoczne na każdej pozycji -przechodzi się bezpośrednio do nawigacji, radia i funkcji telefonu. W multisens przy edytowaniu ustawień tylko w conforcie jest, że ma się załączyć masaż po zmianie (wcześniej w każdym profilu tak było)

 

Powinni Ci przywrócić wykupione wcześniej mapy i aplikacje. To nie Twoja wina, że radio było zepsute.

Czyli właściwie system 7 nie różni się niczym istotnym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

appki uratowane wchodzimy w R-Link Store i zgrywamy wszystko na pena, potem instaluje sie w aucie, została mi tylko mapa europy v1606 nie wiem czy to najnowsza mapa

mi niestety się nie udało wejść wtryb developerski, powiedzcie ten plik DbgEnable.lge  to ma być zdjecie czy tekstowy? Ja wsadziłem 2 moze przez to nie działa. Jak ktoś jest tu ze śląska to zapłacę za usługę: wyłączenie start stop na stałe, uruchomienie AA bo już mnie to wkurza sam nic nie umiem zrobić :( 

Edytowane przez cegla11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, teraz rozszerzenie jest ok, jutro sprawdze czy zadziała.

no w końcu się udało, ale nie widzę w application version  tam Apple CarPlay. Z prawej strony załączyłem Android Auto projection (świeci na zielono-wcześniej nie) ale dalej jak podłączam tel kablem AA na telefonie działa nic się nie dzieje. Nie ma ikonki w ustawieniach system. W ustawieniach telefonu jest ikonka smartfon ale nie aktywna. Znalazłem za to w smartfon  pomoc i nie wiem jak Wy macie, ale na 2 planszy pisze: kompatybilne telefony iphon iOS 6 lub nowszy. Możecie sprawdzić jaj jest u Was? Mam wersje softu 7 . Jakby komuś się chciało opisać gdzie wcisnąć aby zrobić sensowne zmiany np. doświetlanie zakrentów, ciągłe odtwarzanie filmów - tz wiem,że na poprzedniej stronie jest zdjęcie ale w których opcjach się tam wchodzi, dzięki

1.jpg

2.jpg

3.jpg

jeszcze jedno pytanie, bo w tej nowej wersji oprogramowania zamiast TT Trafic mam TMC i u góry nie mam tego autka co, że połączenie jest. Ci co kupili auto w 2017 macie info o korkach bezterminowo? Bo mi po roku to zablokowali, a może też w opcjach da się to uruchomić?

1.jpg

Edytowane przez cegla11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;)

Udało mi się wejść do Dev Mode.

Auto to kadjar z 2016 w fullopcji. Działa mi jonizator (domyslnie mam tylko opcje usuwania zapachow w kontroli jakości powietrza), wiec dorzuciłem i dziala (nie jest tylko martwą opcją na wyświetlaczu).

Działa również zdjęcie blokady na wideo... i to w sumie tyle co udało mi się włączyć ;(

RSound, czyli ESE namierzylem, ale domyślną wartością była opcja "absent" - zmiana na present i reset kilkukrotny nic nie dał;(

Nie mogę również namierzyć temperatury oraz czujników parkowania na desce rozdzielczej .

Czy jest to dostępne z poziomu Dev Mod? Czy coś ciekawego jeszcze odkryliscie ostatnio?;)

Ps. Mam najnowszą wersję 2.x

 

Regulamin pkt. 5.6 literki PL. - mireczek01

 

^^^^ Poprawione ;) - pozdrawiam, Paweł ^^^^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę o podpowiedź co robię źle. Po podłączeniu przez złącze i odpaleniu ddt4all niby się łączę po CAN ale zaraz potem wyskakują mi komunikaty takie jak na załączonym foto.

No i nic nie mogę zrobić. Instalowałem kilka wersji ddt4all + python + różne bazy danych i nic.

 

Pozdrawiam

problem.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 30.08.2018 o 20:29, cegla11 napisał:

 

 

 

3.jpg

 w końcu się udało, :):):) trzeba po prostu potem zrestartować radio. 5 sekund trzymamy na wyłączniku radia i potem działa. 

PS

dalej w ustawieniach nie ma klonuj tel, ale sa apki typu aa mirror

 

 

Edytowane przez cegla11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!