Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

RLink2 Instalacja "ukrytych aplikacji" dla Polski - Poradnik + Aktywacja AA na wszystkich R-Linkach (poradnik)


Rekomendowane odpowiedzi

Zasmucę Ciebie, ale nawet nie wiem, że taki program istnieje. Dzięki, ale przytoczony  przez Ciebie wątek przeczytałem przed umieszczeniem poprzedniego posta.

 

Pytałem o włączenie doświetlania zakrętów w DM, bo była w tym wątku mowa o takiej możliwości.

W poprzednim samochodzie (Fiat Bravo rocznik2011) miałem funkcję statycznego doświetlania zakrętów i działała ona rewelacyjnie. Efekt był naprawdę dobry i znacznie poprawiał widoczność

Szczerze mówiąc brakuje mi tego trochę w Megance. Minęło kilka lat, w większości nowych samochodów jest to standard, a Francuzi w tym względzie zostali w tyle...

 

Drugi problem to aplikacja  Coyote.

Po zarejestrowaniu się na francuskim My Renault udało mi się wreszcie  uruchomić tą aplikację. Biegnie mi 3 miesięczny okres darmowy, niestety brak połączenia z serwerem (komunikat "no nework connection") uniemożliwia mi wypróbowanie tej aplikacji w praktyce.

Ma ktoś pomysł co zrobić by Coyote zadziałał?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie co zrobić w takim wypadku jak na zdjęciu? R Link zostaje mi na czymś takim i nic nie mogę z tym zrobić :mad:

 

Radio da się włączyć ale na ekranie zostaje to co na zdjęciu :(

Nie pomaga wyciągnięcie bezpieczników 

 

DSC_0076.jpg

Edytowane przez lubowitz78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poustawiałeś coś od masażu siedzeń - tak wynika  z wpisu na ekranie. Jak tak czytam kod programu - to chyba ustawiłeś że nie masz, a powinno być że masz.

Chociaż pewny nie jestem - niech się wypowie ktoś kto w tym już grzebał i jest bardziej obeznany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok-dla mnie najbardziej istotną odpowiedzią jest co zrobić,żeby zaczął z powrotem działać R Link :)

PS.Nie mam masażu siedzeń w aucie ;)

 

 

Potrzebuję pomocy kogoś ogarniętego-wiem,że są tutaj osoby,które poradziły by sobie z tym problemem z zamkniętymi oczami :)

No jeśli nie.....no to czeka mnie wizyta w ASO i pewnie reprog R-Linka.

Dnia 13.06.2018 o 22:47, Rapek napisał:

Ogranalem wsio przez OBD :-) uff

Możesz mi powiedzieć czy mój przypadek też idzie rozwiązać poprzez OBD???

Ok widzę,że nie ma za bardzo co szukać.

Jadę w środę do serwisu i po problemie :)

Pozdrawiam :)

Edytowane przez lubowitz78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest problem-nie chcę już nic więcej spieprzyć.Nie potrafię się poruszać po tym programie i nie wiedział bym gdzie tego szukać :(Poza tym nie mam kabla :(

Też tak myślałem,że przez OBD na pewno da się to zrobić-dlatego też prosiłem o pomoc bo nie wiem co i jak :(

Powiedzcie mi jak aktywować graficzne informacje na liczniku te po prawej stronie co są między 4 a 5  jak na zdjęciu poniżej???

Zniknęło mi to jak wyciągnąłem nie ten bezpiecznik co powinienem :( 

Chodzi o to Hp i Nm :)

 

Sensores_de_aparcamiento_en_la_pantalla1.thumb.png.9952d98c27aba55f659410ae1207316a.png

Edytowane przez lubowitz78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega chyba pyta o ich aktywację, czyli mu zniknęły po nieudanym wyjęciu bezpiecznika. Tym guzikiem, który zaznaczyłeś można jedynie przełączać tryby wyświetlania tych informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podasz dla potomności, co i jak trzeba było zrobić?

 

Ps. Swego czasu myślałem, że te wykresiki hp i Nm to będzie fajny wskaźnik - że w zależności od tego w jakim punkcie na przebiegu charakterystyki mocy i momentu  jesteśmy, tak będą się wypełniać...ale coś mam wrażenie, że to tak nie działa. Wciskam pedał, to mi te rzekome Nm (oznaczone nota bene N.m :rolleyes:) lecą na maksa (zanim silnik  wejdzie na obroty adekwatne do maksymalnego momentu). Ktoś zastanawiał się nad tym z ciekawości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem bo kolega mi to robił przez ddt4 all.Ale co i jak nie mam pojęcia.Nie będę tutaj wymyślał :)

Mam takiego kumpla magika-dzisiaj wrócił z z dłuższego urlopu i wszystko mi ogarnął dosłownie w 5 minut :)

Będę miał czas to się u Niego podszkolę w temacie Megane IV-funkcji i programu ddt4all-bo z tego akurat jestem zielony :P

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj kolegę czy wie jak włączyć tryb sport na stałe tak aby podczas ponownego uruchamiania pojazdu nie pojawiał się komunikat z pytaniem, czy ma zostać zachowane ustawienie silnika w trybie Sport.

I jeszcze ten komunikat o bezpieczeństwie, czy można wyłączyć przez ddt4all? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikatu o bezpieczeństwie się nie da wyłączyć bo już pytałem.Jutro albo pojutrze się dowiem jakby co z tym trybem sport :)

Zresztą ja w swoim GT jak włączę samochód to nie mam takiego komunikatu w trybie sport:mrgreen:

Edytowane przez lubowitz78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!