Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Ramki pod tablice rejestracyjne - dopisz się do listy

kamil007

Megane IV phI RLink2 Instalacja "ukrytych aplikacji" dla Polski - Poradnik + Aktywacja AA na wszystkich R-Linkach (poradnik)

Recommended Posts

Dobra działa :D Nic nie zmieniałem oprócz przeglądania zdjęć podczas jazdy i oglądania filmów podczas jazdy, więcej mi nie potrzeba :)

2 godziny temu, marcin33892 napisał:

Dobra działa :D Nic nie zmieniałem oprócz przeglądania zdjęć podczas jazdy i oglądania filmów podczas jazdy, więcej mi nie potrzeba :)

Pamiętasz jak ta opcja oglądania się nazywa? Też muszę to przestawić. 

Przy okazji ma ktoś aa mirror w telefonie z androidem 8.0 bo nie umiem go zrotować, zeby muszczać apki na wyświtaczu. 

Dnia 14.06.2018 o 00:26, kamil007 napisał:

AA nie aktywujesz ratunek tylko co mają wersję 3.3 (czyli dla wszystkich) :-D instalujesz wersje 3.3.16 --> potem jak chcesz wersje 4.XXX (obrazu wersji 7.XX) jeszcze nie znalazłem. Oczywiście wersje 4.XXX mam i działa ale w trybie debugowania ją odpaliłem.

Na zdjęciu pokazuje co zaznaczyć żeby filmy otwarzały się w sposób ciągły.

I podkreślam jak nie wiesz co zrobić w trybie DV zapytaj!!

Na zdjęciu pokazuje co zaznaczyć żeby filmy otwarzały się w sposób ciągły.

Dla tych co nie kumają (tryb debugowanie kasuje się przed ASO w 10 sek) :-D

filmy.jpg

To co kolega tu zaznaczył to jest od oglądania filmów podczas jazdy, a pod tym masz oglądanie zdjęć podczas jazdy. Ustawiasz tak jak na zdjęciu że ma być "Permited" 

Dzięki za printscrn, do do aa to się nie zgadzam bo z starym telefonem Lenovo android 6 zrotowany odpaliłem i działało wszystko. Teraz mam huawei i addroind 8.0 póki co programy które ściągnąłem nie potrafią zrobić roota (przynajmniej jednym przyciskiem) 

A jak można skasować tryb debugowania?

Napisano (edytowany)
Dnia 28.08.2018 o 18:03, lukasz.sniezek napisał:

Ważna uwaga NIE klikać dla opcji display mode High jeśli masz mały ekran i Med w przypadku gdy posiadasz wysoki ekran. Kliknięcie jeden z tych opcji powoduje czarny ekran i konieczny staje się reprog w ASO.. podobno da się to naprawić też w inny sposób opisywany na forach IT, SE ale u mnie nie działały. 

Wiesz moze jak to naprawić ... ? Brat włączył nie umiał się posługiwać i zepsuł a czwarta wizyta w ASO w 2 miesiącach mnie zabije :/

Edytowano przez NySoN

Przez OBD za pomocą DDT4ALL powinno się dać zmienić

x

Pytanie za 100 pkt teraz gdzie ja zajdę kogoś kto ma taki program i mi to zrobi :P

lapka2.gif

REGULAMIN - 5.13    Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. - mireczek01

Szukaj w okolicy.

Nie masz w profilu nawet napisane skąd jesteś, więc jak ktoś ma Ci pomóc?

Dnia 28.11.2018 o 07:49, m_dyszk napisał:

A jak można skasować tryb debugowania?

To chyba jest tajemnicą poliszynela :43_slight_frown:

Też się już dopytywałem i cisza

Zabrałem się w końcu za developer mode w GT 2016. Wersja 2.17.713 (coś kojarzę - na pewno nie najnowsza i w ASO marudzą z aktualizacją). Ogólnie brak podstawy czyli AA.

Za to w GT wyłączyli różne fajne apki np. Eco Driving albo Ustawienia Układu Kontroli Trakcji.

Włączenie Eco Driving w DiagRW - Connectivity (jak na zdjęciu dwie opcje EcoFunction + EcoChallenge) - działa testowałem.

Drugi motyw to układ kontroli trakcji - póki co włączenie tego powoduje pojawienie się opcji w asystentach kierowcy. Jeszcze nie da się wejść w Tryb Ekspert - pewnie coś dodatkowo trzeba włączyć. (Jak ktoś z pamięci wie co to prosiłbym o podpowiedź)

Mam pytanie odnośnie instalowania dodatkowych aplikacji z zewnątrz. Gdzie można by wejść w ustawienia, żeby zainstalować inna APP z pendrive - np. Mirrorlink albo Google maps. Apki mam ale nie mogę ich znaleźć do instalacji. Ktoś tu na forum messengera instalował więc się wszystko pewnie da.

Jeszcze męczę przycisk RS - Klik jest sportowy - klik znowu wraca do Normal a nie do perso. W DM ustawione ze ma wracać do Perso i tego nie robi - gdzieś coś trzeba jeszcze zmienić pomysły ?

IMG_20181210_184214.jpg

IMG_20181210_185322.jpg

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się