Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

RLink2 Instalacja "ukrytych aplikacji" dla Polski - Poradnik + Aktywacja AA na wszystkich R-Linkach (poradnik)


Rekomendowane odpowiedzi

Dla R-link 3.3.16 szczerze nie wiem-ale......chyba da się aktywować przez tryb Developera :-D

Szkoda,że mojego kumpla,który siedzi w takich rzeczach nie ma (tym razem na prawie miesiąc wyleciał do Anglii),to bym tutaj opisał dokładnie parę rzeczy jak zrobić od a do z :-D

Edytowane przez lubowitz78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja Ci w tym niestety nie pomogę.

Ale jako ciekawostkę dodam,że na Hiszpańskim forum pisali taką rzecz.

Aktywowanie tej funkcji w wersji GT powoduje,że znika wskaźnik czujników cofania z wyświetlacza R Linka i jest tylko na wyświetlaczu licznika.

Więc.......trzeba uważać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się uruchomić developer mode.

Jak już zdążyłem wywnioskować gdy posiadam wersję Bose to nie da się uruchomić funkcji Rsound ??

 

Nie znalazłem nigdzie informacji gdzie włączyć doświetlanie zakrętów w developer mode ??

Gdzie włączyć temperaturę na liczniku ??

Gdzie włączyć wyświetlanie czujników na liczniku??

 

Czy doświetlanie będzie działać w podany sposób ??

Będę wdzięczny za informacje.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2018 o 16:52, szczepanb napisał:

udało mi się włączyć odtwarzanie filmów, synek zadowolony :)

@Łukasz... wystarczy kliknąć (nawet przypadkiem) i już umiera ekran, czy po kliknięciu trzeba zrobić SAVE i dopiero wtedy robi się problem ??

 

Pozdrawia

 

Niestety wystarczy sami kliknięcie i automatycznie zrobi się restart. Znalazłem info na włoskim forum, że da się to naprawić przez ddt4 ale ja niestety nie znalazłem odpowiadającej za to opcji. Mi naprawiono to w ramach gwarancji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie jestem po udanej przekładce radia z wersji 0.1 hw w talismanie na hw 3.3 i sw 7. to co trzeba odwalić przy tym to jest koniec, jestem zmęczony psychicznie ale chociaż mogę poklikać trochę na rs monitorze i mirror linku w aucie klienta. 

 

najwięcej zrobiła ochrona komponentu pod górę - ale było warto. decha oczywiście rwana bez dyskusyjnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale panel 'kolego' to jest zwykły ekran.................................... rlink 2 jest pod deską. co do zmian w systemie jest ochrona komponentu więc trzeba było przeczytać procesor, wyczyścić kod który uch wysyła do radia i zrobic reproga z tokenem bo jest tylko online możliwy, z płyty reproga się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!