Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Matixs

Megane II phII Moduł USMC PFT Skrzynka bezpieczników- nie działa klimatyzacja

Recommended Posts

Cześć. Mam pewien problem z klimatyzacją w swoim samochodzie. Miałem już z nią problem w zeszłym roku, ale oddałem samochód do serwisu który to zrobił i po tym klimatyzacja działała. Mówili wtedy że był problem w elektryce i może to być winą tego modułu, ale wtedy go nie wymienili. Niestety w tym roku problem powrócił i klima znowu nie działa.
Udałem się do innego serwisu który potwierdził że jest problem w tym module USMC czyli skrzynce bezpieczników. Niestety na wymianę u nich trzeba czekać jakieś 2 tygodni bo mają kolejki.
Kupiłem używany moduł o takich samych numerach pasujący do mojej wersji wyposażenia i teraz mam pytanie do Was. Mogę go samodzielnie wymienić?
W serwisie powiedzieli że trzeba go jedynie podmienić, a później sprawdzić w komputerze czy wszystko działa. Wtedy zaoszczędziłbym czas i pieniądze, a jedynie podjechał do nich na sprawdzenie.

Wymieniaj bez obaw. Tylko odłącz akumulator.

Bez wyjęcia akumulatora raczej i tak nic nie zrobię.
Dzięki. W takim razie biorę się za wymianę.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się