Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Recommended Posts

Napisano (edytowany)
6 minut temu, Lelupi napisał:

A w tym roku nie zaobserwowane jeszcze upałów. :)

Nie no w kwietniu czy marcu już było blisko 30. Wczoraj 28.

Edytowano przez pbet

Rozumiem, że takie temperatury zanotowałeś w cieniu i panowały większą część dnia, oczywiście spowodowały wygrzanie auta, że "kierownicy nie szło złapać. :)"

W tym roku nawet nad j. Gardą trochę bardziej na południu Europy było i jest jeszcze niestety zimno. 

Oczywiście w słońcu. Może masz rację, nie twierdzę że nie. W każdym razie w ubiegłe lato dawała radę tak samo jak rok wcześniej po uzupełnieniu gdy także brakowało 120g. Co 2 lata zalecam filtrację z uzupełnieniem, a co roku dezynfekcję i nie zauważyłem nigdy szurania ani spadków wydajności. 

Na kierownicę, której nie można dotknąć polecam matę do środka. Ja takiej używam gdy auto dłużej ma stać w pełnym słońcu przy dużych temperaturach.

Dnia 23.04.2019 o 21:59, ROBRAT napisał:

Jest post niżej w którym gość opisuje walkę w aso z tym dzwiękiem ,wymianę zaworu też ale bez poprawy,ponoć nabicie ponad normę spowodowało ciszę w układzie.Ja chyba spróbuję dobić z 50gr.i zobaczyć czy się uciszy...

Ponad normę tzn ile? 

W tabeli podane jwst 480 + - 30gr.

Witajcie, ja tez miałem problem z klimatyzacja "szuranie" jeździłem z tym przez dłuższy czas , przy przebiegu 59995 tys. km. zgłosiłem to jeszcze na gwarancji :D a gwarancje miałem do 60 tyś. km. lub 5 lat. ( wykupiłem pakiet przy kupnie samochodu) też klimatyzacja słabo chłodziła później przestała chłodzić oczywiście ASO powiedziało że wycieku nie ma. Po przejechaniu 60 tyś.km. pojechałem znowu do ASO w Elblągu, oczywiście już znaleźli przyczynę dziura w skraplaczu koszt wymiany z naprawa 1500 zł. Po roku znowu klimatyzacja przestała chłodzić, przyczyna ubywanie gazu, wymiana wężyków klimatyzacji koszt 1300 zł, ogólnie widać ile wydałem w ASO ale przynajmniej teraz mam gwarancje prawie na całą klimę heh oskubali mnie ładnie no ale co zrobić to Renault. Samochód 4,5 roku.