Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Full led megane 4


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, posiadam megane 4 gt line , postanowiłem się pobawić w żarówki led , zmieniłem w stopie, wsteczny, migacze tył, jak i długie i krótkie światła mijania , niestety postanowiłem jeszcze zmienić z przodu, i tu się zaczyna zabawa z elektryka , po włączeniu zapłonu migacze szybko migają efekt dyskoteki ;/ czy macie jakiś sposób żeby rozwiązać ten problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xxx

Kupiłem na wyprzedaży A założenie nowych koszt 10tys pytałem już

Dnia 10.07.2018 o 12:29, airbites napisał:

Założyć zwykłe żarówki z powrotem. Bo muszą być pod obciążeniem lub przerobienie przekaźnika.

Nie no z przodu zostaje zwykle reszta led zostawiam 

lapka2.gif

REGULAMIN

5.13    Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zmienić typ świateł na LED za pomocą clipa lub Ddt4all opis tutaj (po hiszpańsku, ale można przez Google translator przepuścić) https://www.foroclub.es/megane4/viewtopic.php?f=446&t=20891&sid=47a8f98a4e90c7ad91a05e5c08357107

Po zmianach będzie ok. 

Edytowane przez gwro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xxx

O kurde aż tak , nie bd kopac  w kompie;/

lapka2.gif

REGULAMIN

5.13    Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bziku123 nowe full ledy kosztują 2,5 tysiaca i można je włożyć bez niczego, jedynie trzeba przeprogramować, żeby dzienne się zapalały jak podchodzisz do auta. Jak wyjmiesz full led, możesz sprzedać soczewki spokojnie za 1000zł jak są w nienaruszonym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi chodzi o migacze przód, krótkie jak i długie mam led z philips i efekt ten sam , a co do przeróbki w aso mówili że zderzak nie pasuje bo te światła są większe , wiązka itd koszt 10tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm 2.5tys wydać ,A jak się popsuja czy coś po vinie zobaczę że dokladalem A mam gwarancję na 5 lat 

lapka2.gif

REGULAMIN

5.13    Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2018 o 00:00, sadisticescape napisał:

to wygląda tak. wyciągasz stare lampy i wpinasz full ledy, żadnych przeróbek nie trzeba światła odrazu się załączą

 

robiłem tak raz w scenicu IV bose co aż mnie zdziwiło że full ledów nie miał a nabity pod korek. 

a również mam megane iv na placu i tam wtyczki są identyczne, nawet między sobą te lampy działają - zawsze w serwisie powiedzą Ci cenę zaporową, wystarczy wyrwać na allegro 

a i full ledów się nie poziomuje z poziomu auta - trochę innaczej to działa niż jak dawniej za pomocą silniczków

na ośce tylnej jest taka mała kostka  która je ustawia jeśli np jedziesz po nierównościach 

co do jeszcze jednej kwestii - jak przechodzisz obok auta i ono się wita włączając światła, żeby wtedy full ledy też świeciły musisz zmienić parametr w pliku mtc i clipem zrobić autokonfigurację - niby szczegół mało istotny ale warto wspomnieć o nim

 

@bziku123 zajrzyj do tego tematu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Sarna1 napisał:

Równie dobrze spotkanie z policją może się źle skończyć na Led h7 które wsadziłes. Nie mają homologacji wiec tez ryzykujesz .

Ja u siebie z soczewek wyjęłem Led bo w deszczu byla kupa. 

 

Jakie miałeś LEDy, markowe czy tańsze rozwiązanie? Co do homologacji, to z policją raczej nie będzie problemów, prędzej z jakimś kumatym diagnostą, jednak jak podstawi maszynkę i będzie prawidłowe "odcięcie" to też się raczej nie przyczepi.

 

Samo przełożenie lamp poza kosztami wiąże się z rozbiórką auta na gwarancji - minimum do zrzucenia zderzak przedni. Nadal nie wyjaśniła się też kwestia dodatkowego przewodu w wersji z LED w stosunku do H7. Nie widziałem jeszcze nikogo kto by tej zmiany dokonał, na razie uprawiane jest bajkopisarstwo. Hiszpanie i Włosi montują H7 LED (lepszej lub gorszej jakości) i śmigają.

 

Ogólnie do MIV nie doszukałem się jeszcze schematów elektrycznych i innej dokładniejszej dokumentacji.

Edytowane przez gwro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!