Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Full led megane 4


Rekomendowane odpowiedzi

żadna żarówka nie będzie świeciła tak dobrze jak led albo najprostszy hid. 

Także jak chcesz to albo led h7 philips bo świecą ok tylko mi się nie podoba ich kolor bo są za niebieskie (6000K) co powoduje że w deszczu gorzej widać niż na h7 np. osram Nightbraker albo jakikolwiek zestaw hid z internetu o barwie od 4800 do 5000 i wtedy jest bomba :) Piękna widoczność no ale dowód leci przy bardziej kompleksowej kontroli policyjnej podobnie zeresztą jak przy ledzie - robisz to na własne ryzyko.

Edytowane przez Sarna1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to będę chciał skompletować listę zakupów w pierwszej kolejności:
x
- żarówki mijania H7 do soczewek (i jakie według was? : Philips White Vision, Osram Night Breaker Laser, Ring Xenon +150% Performance, Osram Cool Blue Hyper 5000K (100% Xenon look)?
x
Chyba skłaniałbym się do Osram Cool Blue Hyper 5000K (100% Xenon look) najbardziej. Ale zależy mi też na dużej ilości światła w nocy. Co sądzicie?
x
x
- żarówki podświetlenia tablicy  (tutaj wybór będzie raczej: PHILIPS X-TREME VISION LED 360 W5W T10 6000K DUO)

lapka2.gif

REGULAMIN:

5.9 Zabrania się nadmiernego i niepotrzebnego stosowania klawisza ENTER... - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co dobrze się oriętuje to Cool Blue Hyper też nie mają homologacji "off road".

Co do tablicy rejestracyjnej to polecam które poleciłeś. Zapodam foto, akurat nie na moim samochodzie ale wygląda to tak samo u mnie :).

 

Screenshot_20180628-111730_Facebook.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tobek napisał:

- żarówki mijania H7 do soczewek (i jakie według was? : Philips White Vision, Osram Night Breaker Laser, Ring Xenon +150% Performance, Osram Cool Blue Hyper 5000K (100% Xenon look)?

Polecam wziąć pod rozwagę Tungsram'y Megalight Ultra +90% lub +120%. Nie jest to xenon look ale na brak światła nie będziesz narzekał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pbet miałem kiedyś te żaróweczki, które wymieniłeś wyżej w Astrze GTC i były fest lipne.
Ma być look najlepszy obok EDGE LED i dobra ilość światła szczególnie w noc deszczową.
Kto może polecić coś konkretnie :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzał bym żarówki Osram Cool Blue Hyper. Mają 80W. Nie szkoda wam odbłyśników i instalacji elektrycznej w nowych autach?? Ja fakt również zmieniłem oryginalne żarówki na inne tzn na Philips White Vision i moim zdanie efekt jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tablicy rejestracyjnej najlepsze philips 360 barwa 6000.

Bziku możesz napisać jakich żarówek użyłeś do poszczególnych świateł? Oprócz mijania bo mam full Led i tablicy rejestracyjnej bo założyłem te w/w philipsy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 sztuk T15 W16W Wysoka Jakość 45 SMD 4014 LED CANBUS NIE BŁĄD Ogon Żarówka Światła Hamowania samochodu Auto Backup Tyłu Lampy ksenonowe biały DC12V
http://s.aliexpress.com/7zAvQFZJ?fromSns=Copy to Clipboard tu masz wsteczne, 

2 Sztuk 1156 LED Żarówki LED PY21W BAU15S P21W BA15S BAY15D 1157 P21/5 W 3030SMD Auto Lampa LED Żarówki Samochodowe R5W 21 sztuk Światła 12 V-24 V
http://s.aliexpress.com/zmqIVzMv?fromSns=Copy to Clipboard tu masz migacze i stop py21w i p21w , led h7 z philips świeci jak i w deszczu jak i poza więc zero uwag wszystko na + 550 to sporo za led ale warto;) a długie h7 mam za 50zl z allegro byle jakie i też ok

Dnia 13.07.2018 o 20:54, Tobek napisał:

Panowie macie jakieś zdjęcia po zmianach na wasze nowe żaróweczki?

Zobacz sobie na yt z tureckich Megane, oni tam się bawią w ledy i są pokazane migacze, stop,  h7 led 

Edytowane przez bziku123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!