Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup Megane III phI


marcin359

Rekomendowane odpowiedzi

Też myślałem o założeniu haka do mojej właśnie pod rowery ale doszedłem do wniosku, że jak je będę woził na stosunkowo krótkich odcinkach to jest dotychczas nie dalej niż około 100 km w jedną stronę i kilka razy do roku to z uwagi na kwestie finansowe wybrałem dobre belki i uchwyty. W cenie belek i uchwytów zamontował bym co najwyżej odpinany hak, a gdzie jeszcze uchwyt na rowery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zmienia postać rzeczy. Dodatkowy plus jest taki, że następnego auta będę szukał takiego do którego mój zestaw będzie kompatybilny albo po prostu sprzedam, a haka się nie zdemontuje i nie zabierze ze sobą przy czym nie odzyska się też żadnego zwrotu z tej inwestycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LTar napisał:

miałem hak i woziłem tylko rowery - 1-2 razy w roku przez 4 lata... 

a ja mam sąsiada , co ma Awdi 80 z hakiem od którego nie odpina przyczepki , na której betoniarkę wozi prawie codziennie na budowy.

Jak będzie sprzedawał to albo zdejmie hak, albo będzie zapewniał że też tylko rowery woził.

Sorry, takich mamy rodaków  :smug:

A wnioski wyciąga każdy sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno z założenia wszystkich traktować za oszustów czy wyłudzaczy. A do takich osób należy zaliczyć Twojego sąsiada. 

W Polsce mamy domniemanie niewinności, a o takich złodziejach po prostu trzeba zapomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim Mondeo też mam hak i w ciągu pięciu lat dwa razy skorzystałem z przyczepki :P

 

A wracając do tematu, co sądzicie o tym?

 

https://gratka.pl/motoryzacja/renault-megane-iii-hatchback/ob/5651164

 

Jutro zadzwonię i dopytam, bo dziś już trochę za późno. Z opisu za dużo nie wynika ale może macie jakieś spostrzeżenia? Z ogłoszenia wynika, że sprzedaje komis.

Edytowane przez marcin359
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg na poziomie 15 000 rocznie jest możliwy ale czy prawdziwy? Mogło latać trasy bo środek jakby niezbyt zużyty. Radio w dobrym stanie, a na forum znajdziesz przykłady jak szybko te przyciski są w stanie się zetrzeć. Ogłoszenie tak liche, że mogliby napisać sprzedam Megane III i nic więcej. Widać, że ktoś się postarał picując to auto do sprzedaży. Sprawdź opinie o komisie link i bądź czujny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, już przeglądałem dane o tym komisie :) Kolejnym tropem jest zakład Auto Olimpia z Łodzi (ramka rejestracji). Firma zajmuje się mechaniką samochodową, blacharką itp. :P

No nic, jutro dopytam chociaż czy samochód jest krajowy czy sprowadzony...no i VIN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten warsztat to nie jest taki zły trop. Można zadzwonić i zapytać czy serwisowali to auto i czy mają do niego jakąś historię, co ostatnio wymieniali itd. Jak będą się mieszać przez telefon to już wiesz, że coś było nie tak :) A równie dobrze mogą powiedzieć, że auta nie znają. To nie jest jakiś duży warsztat, a auto jest na łódzkich rejestracjach więc może coś się dowiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marcin359 napisał:

Jak na ten przebieg to skóra na kierownicy strasznie wyświecona. U mnie o 10 tys. mniej a wygląda 1000x lepiej. Poza tym jak widzę w opisie "nic nie stuka, nic nie puka" to w ogóle na takie ogłoszenie nie dzwonię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam Panowie że jak nie ma w ogłoszeniu podanego VIN to nie powinno się brać pod uwagę takiego samochodu, szkoda naszego czasu bo możemy sobie zgadywać.
Punkt pierwszy, chcesz opinie o samochodzie? Oprócz ogłoszenia wklej VIN. Koniec kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Bydgoszczy i oglądałem powyższy egzemplarz. Ogólnie w średnim stanie. To co mnie odrzuciło to pogięty próg. Jakby coś, to mam parę zdjęć z oględzin. Reasumując: nie zdecydowałem się :)

 

Ale mam na oku następny...

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-2009dieselbezwypadkowaserwis-z-niemiecswietna-opcja-ID6B7wxL.html#

 

Jakieś spostrzeżenia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi przebiegami jest różnie, ale nie każdy kreci. Ja robię 10 - 12 tys rocznie i jeżdżę głównie dieslami, bo lubię.

lapka2.gif

REGULAMIN

5.6 literki PLmireczek01

Edytowane przez tomi150
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!