Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Ostrzeżenie: Little Joe - nie kupujcie tych zapachów do auta!


pbet

Rekomendowane odpowiedzi

Nie kupujcie zapachów do auta z serii Little Joe. Na pierwszy rzut oka wygląda fajnie i jakby nie dotykał plastiku (1 mm luzu).

20180825_165342.thumb.jpg.bd128af2e897f41875225507e3321eb9.jpg

To miejsce wydawało mi się jedyne sensowne do zamocowania tego zapachu. Po kilku dniach zdjąłem go ponieważ zapach był dla żony zbyt intensywny i dzisiaj zauważyłem takie pęknięcia:

20180901_234738.thumb.jpg.f50b7d7584a8f7f42d76d8f06aa7f443.jpg

Widocznie jednak nóżki dotykały... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdradziliśmy na chwilę Wunderbaum Invisi bo ludek nam się bardzo spodobał wizualnie i ciężko dostać ostatnio WB w tej wersji w marketach ale już mi wczoraj przyszedł zapas kupionych na A. One mimo bezpośredniego styku z nawiewem nie czynią żadnego zła, a wyglądają bardzo dyskretnie i pachną znakomicie.

Przed chwilą, Lelupi napisał:

niestety uszkadzają ich  powierzchnię

Cóż... trzeba nauczyć się z tym żyć :( Nigdy więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam zapachy wieszane w stylu butów Convers, ładnie pachną...a jak już przestaną to przynajmniej ladnie wyglądają jako ozdoba :), gdzieś na grupie fb Opla ( kiedyś miałem signum) były bardzo dobrze polecane zapachy do auta. Poszukam i wstawię tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda Wunderbaum Invisi.

20180930_193839.thumb.jpg.78173dc5d2bfc4b0f397bbc7a79a3596.jpg

Bardzo dyskretnie i prawie niezauważalnie, aż można o nim zapomnieć. Przy okazji nie pachnie zbyt intensywnie (przy jednym listku w nawiewie).

Dnia 2.09.2018 o 19:58, czik3n napisał:

a jak już przestaną to przynajmniej ladnie wyglądają jako ozdoba :)

Osobiście nie lubię gdy coś mi dynda na lusterku.

Edytowane przez pbet
zmiana zdjęcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra - ostrzeżenie przyjęte - ale mam pytanie: a co, gdy automat włączy "10" listków nawiewu? U mnie tak wygląda każdy wyjazd spod pracy w lecie/zimie - chłodzenie/grzanie i chwilę ten nawiew trwa. Da się to wytrzymać? Kiedyś żeśmy rozmawiali i wiesz, że nie jestem zwolennikiem takich zapachów i mam też ślady w Megane II po poprzednim użytkowniku (ja po prostu zdarłem tę "pomiętą", spulchnioną powierzchnię). Ew. jakieś oklejenie jak będzie bardzo brzydkie (ja się w MII przyzwyczaiłem). Tym niemniej może kiedyś - jak samochód zacznie mi śmierdzieć - trzeba będzie pomyśleć. Jednakże z kim bym nie jechał, kto miał zapach (może 2 osoby na 100), to zwykle nawiew był tylko "na ozdobę", bo nie szło wytrzymać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, konwil napisał:

No dobra - ostrzeżenie przyjęte - ale mam pytanie: a co, gdy automat włączy "10" listków nawiewu?

Pytasz o Invisi? Jak zamontujesz tylko jeden listek to jego zapach nie jest uciążliwy nawet przy silnym nawiewie. Przynajmniej nie dla mnie i nie New Car bo go uwielbiam :)

Taki jeden listek pachnie mniej intensywnie niż np. choinka zapachowa tej samej firmy. Właśnie za to go lubię. Nie natarczywie, a przyjemnie muska mój zmysł powonienia.

Dla mnie kwestia zapachu w aucie jest jak kwestia perfum dla człowieka. Fajna laska bez fajnych perfum też jest fajna (jeśli nie śmierdzi), a jeśli dodatkowo ładnie pachnie to nawet lepiej :)

16 minut temu, Silverek napisał:

Rozumiem, że po nich nie pozostają na kratkach żadne ślady jak po Joe?

Stosowałem w MII i MIII. Nie zauważyłem. A nawet jeśli to kto patrzy w środek kratek nawiewów? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, pbet napisał:

Dla mnie kwestia zapachu w aucie jest jak kwestia perfum dla człowieka. Fajna laska bez fajnych perfum też jest fajna (jeśli nie śmierdzi), a jeśli dodatkowo ładnie pachnie to nawet lepiej :)

Nigdy tego tak nie rozważałem :) Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby przeszkadzało. Mi nigdy nie przeszkadzało nawet jak startowały ostro nawiewy w trybie auto ale ja ten zapach bardzo lubię. Kwestia gustu, jak ze wszystkim. Żeby się przekonać musiałbyś spróbować i trafić przede wszystkim na swój zapach. Jak chcesz to Ci wyślę 1 listek na próbę :)

Przed chwilą, Silverek napisał:

Dziś sobie sprawię ten zapaszek :)

Daj znać czy było łatwo go dostać bo u mnie w mieście to praktycznie niewykonalne dlatego zamówiłem sobie większą ilość na Allegro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pbet ostatnio byłem z bracholem w pierwszym lepszym sklepie motoryzacyjnym po wycieraczki do jego Peugeota 3008 i wisiały te zapaszki, nie zwróciłem tylko uwagi jakie były do wyboru... dla mnie "New Car" odpada bo mam 6-letnie auto więc nie wypada go zawieszać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusik jest taki, że możesz sobie potrzeć kółeczko i sprawdzić czy Ci odpowiada. Mi odpowiada tylko New Car z tej całej serii. Fajniejszego zapachu nie miałem, a dodatkowo w Invisi jest mniej zapachów niż w choinkach bo tylko cztery.

image.thumb.png.0ba9dde1e0bee4eb0b959974ed4a3007.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!