Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

patent na okulary zamiast rączki kierowcy


dreq02

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może sprawdź lepiej czy od scenica III (laguny III, twingo III i captur) nie pasuje (739480015R). Rączki kierowcy w scenicu i megane są identyczne, więc powinien pasować ten na okulary od Scenica III bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam (kupione od Laguny) i nie zamontowałem, gdyż nie wiem jakie to okulary miałyby się tam zmieścić.

Pod tapicerką są miejsca na zamocowanie tego - wchodzi na zatrzaski.

Do jazdy używam tych okularów i się nie mieszczą (nie domyka się bo są za grube):
https://www.decathlon.pl/okulary-na-rower-arenberg-kat-3-orao-id_8118521.html

Edytowane przez deku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla każdego "typowe" okulary przeciwsłoneczne oznaczają zupełnie inny kształt. Już chyba lepiej pomyśleć o klipsie do okularów na daszek przeciwsłoneczny za kilka zł z portalu aukcyjnego. Ja osobiście nie mam takiej potrzeby. Okulary trzymam w etui w podłokietniku lub schowku głównym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, pbet napisał:

Dla każdego "typowe" okulary przeciwsłoneczne oznaczają zupełnie inny kształt.

Dlatego podałem linka do okularów, które używam bo nie wykluczam, że węższe/cieńsze się zmieszczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2018 o 22:47, pbet napisał:

Dla każdego "typowe" okulary przeciwsłoneczne oznaczają zupełnie inny kształt.

I tu popełniacie błąd :) Typowe, czyli ponadczasowa klasyka, coś w typie Wayfarer'a powinno się tam zmieścić. Jeśli chcecie tam pakować typowo sportowe okulary (narciarskie, rowerowe czy biegowe), to faktycznie się nie zmieszczą. Mogą się również nie zmieścić lekko zagięte Aviator'y, ale już Aviator'y klasyczne, tzn. płaskie - powinny wejść.

 

Tym niemniej, ja z dokładnie takiego samego powodu nie mam tego schowka :D (choć moje ostatnio używane okulary powinny się tam zmieścić)

 

Proponuję Panowie postawić na okularową klasykę, ponadczasowość i przy okazji stylowość - wówczas problem zniknie. I znikną okropnie wyglądające z koszulą czy marynarką sportowe okulary :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W co się ubrać wsiadając do samochodu. :D

 

Na pewno elegancko, garnitur wysokiej jakości, buty tez elegantko ale przeważnie przystosowane do automatu. Zegarek na rękę elegantki ( powyz. 30 tys. zł), wysokiej jakości perfum. I no umyty i wypolerowane auto:) Albo strój księża ubrać....

  • Zwycięzca 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od zawsze w sumie dość głęboko mam modę, trendy i klasykę. Używam tego co mi osobiście pasuje i w czym się czuje najlepiej. Dotyczy to też okularów. Takie proste może i są modne co widać na ulicach ale niezbyt blokują światło skądś indziej niż z przodu, a ja lubię mieć oko odizolowane od światła gdy jadę autem żeby byle reflex czy przebicie promieni z boku przez drzewa w lesie nie zrobiło na mnie żadnego wrażenia.

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!