Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

basstek1

Megane III phI Wskaźnik / przełącznik lpg

Recommended Posts

Mam pytanie odnośnie samego montażu wskaznika ilości lpg. Gdzie są najczęściej montowane w tym modelu? Chodzi oczywiście o kabinę.. 

Ale o co Ci chodzi?
Wybierz tam gdzie Ci pasuje
Widziałem zarówno obok potencjometru oświetlenia kontrolek jak i w tunelu środkowym, tam gdzie niektórzy mają gniazdka aux/usb, ale też przy elektrycznym ręcznym (co wyglądało syfiaście, ale to decyzja właściciela auta)
Osobiście w zależności od "urody" przycisku bym go chował lub eksponował. Widziałeś przycisk do Prinsa? On nie ma się czego wstydzić. Ostatnio chyba Tech coś fajnego wypuścił, ale nie macałem jeszcze tego. Reszta to taka średniawa, żeby eksponować.

chodzi mi o praktyczne zastosowanie... dobrze wiedzieć, ile zostało paliwa,ewentualnie widziec sygnały wskazników, wygląd ma dla mnie mniejsze znaczenie .

Również zastanawiałem się, ale ostatecznie zdecydowałem, podświetlenie biało zielone a rezerwa czerwona, ta wersja ma możliwość zmiany koloru podświetlenia.

przycisk.JPG

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się