Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Recommended Posts

Dzięki. Pojadę z tym do majstra na następną wizytę. Czy to co zaznaczyłem na czerwono to będzie droga po której najbardziej prawdopodobna może być przyczyna?

image.thumb.png.b7761dc3436a83b3bf3c9bd09d283d36.png

Napisano (edytowany)

Elektrykowi powinien wystarczyć schemat. Będzie wiedział między jakimi pinami sterownika i czujnika sprawdzić przejście.

Na czerwono zaznaczyłem obwód do sprawdzenia.

960965268_Beztytuu.thumb.png.5eaae49fdc3dfbc87d8885fbb0258ece.png

Edytowano przez aniewa

Dzięki. Też już to sprawdziłem i będę podpowiadał, a jak nie będzie chciał słuchać to po prostu na nim wymuszę. Jeśli te przewody idą nad samą podłogą to kto wie czy tam się nie wkręcił gazownik mocując przewody pod autem.

14.thumb.jpg.527d48c9cc8c06f1ef0eb4341ff96637.jpg13.thumb.jpg.054b5a3404d0d7212e1c2607759cc48c.jpg

Napisano (edytowany)

@onomatopeja nic nowego. Już były tematy na ten temat. Nie ja pierwszy i nie ostatni. Widocznie w MIII tak się robi. W Megane IV z resztą też i to po bardzo krótkim czasie.

Edytowano przez pbet

Mała aktualizacja. Czujnik udało mi się zwrócić do ASO także kasa odzyskana. Ze sprzedawcą modułu się "pałuję" ale to nie były duże koszty. Za to majster, który podjął się usunięcia usterki mnie wkurza i ciągle przesuwa. Mówi kiedy dzwonić by się umówić, ja dzwonię, a on mówi by zadzwonić za kilka dni... W związku z tym szukałem dalej i jutro będę dzwonił do innego magika oraz chyba ostatni raz do niego. Jak mnie żaden nie przyjmie lub nie wyeliminuje problemu to na czwartek mam umówione ASO od rana.

Niestety nie mam też zbyt wielkich nadziei. Wstępnie wykluczam przerwanie obwodu czujnik - moduł przez instalatora LPG ponieważ gdy pytałem go w piątek czy montując LPG wkręcał jakiekolwiek wkręty w podłogę samochodu stanowczo odpowiedział, że nie i że wszystko idzie "po fabryce".