Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

WYMIANA Panelu


Rekomendowane odpowiedzi

problem blokady? to ja płace za promowanie ogłoszenia a Ty nie sprawdzasz co słychać w temacie. nie chwaląc sie zapraszam wszystkich do kontaktu - tak jak napisalem w ogloszeniu

https://www.olx.pl/oferta/rlink-2-blokada-antykradziezowa-20min-odblokowanie-CID5-IDALls4.html

a i apropo filmiku. serce ściska jak typ zniszczyl tą ramke wkoło ekranu. to sie w calosci sciaga.............

i po trzecie @Sarna1to nie jest carplay tylko zrzut ekranu z telefonu. czyli juz na ekranie tego czegos nie poklikasz, musisz trzymac iphona i na jego ekranie klikac, nie rozumiem sensu haha

Edytowane przez sadisticescape
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniłem ekran z 7" na 8,9" . Można by się pokusić o próbę podmiany z "analoga" na 7" obstawiam, że część funkcji zaniknie. Jednak część może działać. Wystarczy przełączyć w DDT4ALL. Jednak to moje przypuszczenia. Bankowo nie będzie NAVIGACJI. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dajcie znać, czy już ktoś wymieniał analoga na 7' albo 9'. Jaki jest obecnie tego koszt i ile zabawy?

Upłynęło już sporo czasu od założenia tego posta i być może coś w temacie się zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hej, ogłoszenie jest nieaktualne https://m.olx.pl/oferta/renault-megane-iv-talisman-scenic-iv-wymiana-ekranu-rlink-na-duzy-CID5-IDzfAdi.html?isPreviewActive=1

Chciałem się dowiedzieć szczegółów. Jaka cena wymiany z radiem itp. miło że ktoś na forum się w to bawi.  Daj znać na priv bo jestem zainteresowany.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu piszes ze jest nieaktualne jak jest?

Jak masz megabiedę z mozaikowym wyświetlaczem to oczywiście modyfikacja jest możliwa, kilka razy ją robiliśmy, ale cena już idzie w górę. może wymienię:

- wiązka pod deską cała do zmiany ( 1000 - 1350 zł) 

- radio rlink2 (300 za wersję 2.19 i 900 za wersję 7.16)

- ekran ( mały 350 zł duży 700)

- port usb/sd/aux (250 zł)

- antena nawigacji (90 zł )

- robocizna to dwa dni robocze i koszt 650 zł. 

 

więc tańszy wariant - 2990 zł

a opcja na wypasie z duzym ekranem i radiem z 2019 roku - 3500 zł

 

przemyśl. robimy to na oryginalnych czesciach - no i jesteśmy jedyni w Polsce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, sadisticescape napisał:

przemyśl. robimy to na oryginalnych czesciach - no i jesteśmy jedyni w Polsce :)

Przemyśle :). Czy robicie też na chińskich panelach? Czytałem, że ktoś chwalił i kosztuje ok 1500zl. Wiązka też pewnie do wymiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Dnia 12.11.2018 o 22:12, Sarna1 napisał:

 

 

Dnia 14.10.2019 o 13:07, Fanmil napisał:

Po co mnie przedrzeźniasz :?: 

Witam da się wymienic panel w megane 4

Posiadam megane 4  od niedawna i oprócz wymiany głośników na focal chciałbym wymienić zwykły panel radia na r link

:lapka:

REGULAMIN Forum się kłania :!: - Prezes 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam kolegów.

Niechcąc zakładać kolejnego wątku pytam w tym bo temat zbliżony.

Noszę się z zamiarem wymiany panelu 7" na 8.9" i w związku z tym pytanie do zorientowanych. Patrząc po ogłoszeniach na różnych portalach można znaleźć ten duży panel z różnymi numerami np: 28090 9833R, 28090 3049R, 28090 9742R. Czy ktoś z kolegów wie czy różnią się czymkolwiek między sobą ? Który z nich jest najnowszy - najlepszy ?

 

Bo jak rozumiem wersja systemu w samym radiu nie ma tutaj nic do rzeczy (moja wersja to 8.0.32.501). Sam panel jest tylko wyświetlaczem i sterownikiem klimy a radio i nawigacja mieszczą się w jednostce która jest za wyświetlaczem.

 

Będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 14.10.2019 o 00:30, sadisticescape napisał:

 

przemyśl. robimy to na oryginalnych czesciach - no i jesteśmy jedyni w Polsce :)

 

Koledzy nie dajcie się nabrać !!!

 

Chciałem u Nich wykonać usługę - zamówić panel za 800 - zamontuje sam bo potrafię, a jechać daleko. Dodzwoniłem się szybko - "tak nie ma problemu" wyślemy panel - jest nowy jeszcze z folią", wiec ok zamówiłem.

Wysłałem adres SMS-em zgodnie z życzeniem  i czekałem na paczkę za pobraniem. Mija tydzień - wiec dzwonię ze 20 razy i raz się udało odebrać- eureka. "Tak tak pamiętam, mamy późnienie w piątek na bank wyślę" - piątek 2 tygodnie temu. Później jeszcze z 10 prób telefonicznych więc wysłałem sms-a, ze swoim zdanie na ten temat, oczywiście jak zwykle zero odzewu i dałem spokój.

 

Gość jest nie poważny i zmyśla - szkoda Waszego czasu.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!