Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Zaloguj się, aby obserwować  
kamil007

Megane IV phI Parujące przednie światła

Recommended Posts

Witam,

Miał ktoś może z użytkowników Megane 4 problem z parkującymi przednimi światłami?

W zasadzie zawsze po umyciu samochodu jak zbierają mi się krople wody jedynie w miejscu gdzie zamontowana jest ta "łezka" w miejscu LED. Dodatkowo wleciał mi do środka kawałek jakiegoś paprocha i nie wiem czy te reflektory są w ogóle szczelne. Nic nigdy przy światłach nie kombinowałem.

Nigdy w żadnym aucie nie miałem takich problemów. Rozumiem że Panu również parujące lekko w Megane?

Nie powinny parować. Co prawda mowi sie ze parowanie moze wystapic w reflektorze ale po wlaczeniu swiatel powinno szybko zniknąć ale od 2009 roku nic takiego nie miałem A reno to 3 moj nowy samochód. A na pewno tam nic nie powinno wpaść. 

Regulamin pkt 5.6 literki PL - mireczek01

@kamil007 chodzi o użytkowników megane. Już było wiele razy mówione, że paruje. Możesz próbować w jakimś suchym pomieszczeniu, włączyć reflektory z otworzonymi gumowymi klapami, po 2-3 minutach halogen robi taką temperaturę, że woda powinna odparować.

mi po wyjeździe z salonu od razu zaparowały i po 2-3 dniach to zniknęło, na razie nie wróciło; jak odbierałem dowód rejestracyjny i pytałem o to, to w salonie twierdzili, że to normalne:/ ale mam pytanie do kolegów, którzy mają Pure Vision, czy poza parowaniem u Was też jest tak, że na obszarze gdzie kończy się zasięg lamp światło się rozszczepia i jest tęczowa poświata? 

@pepe31 Jeśli chodzi o odcięcie światła, to w każdym aucie z projektorami(soczewkami) następuje rozszczepienie światła. W koleosie przechodzi przez taki fioletowy, w megane chyba podobnie, ale nie zwracałem uwagi.

Kamiloo7 jeżeli Ci TYLKO parują z dołu łezki to wszystko jest w porządku bo to normalny objaw. Jeżeli masz tam jakieś owady oraz zbierają Ci się krople to wtedy z tym reflektorem jest NAPEWNO COŚ NIE TAK i zgłoś to do serwisu.

no witam panowie ,dokladnie to samo zauwazylem u siebie zaraz po odebraniu samochodu z salonu dojechalem do domu i patrze a na łezkach mam pare tak jak piszecie,wiec chyba nie tylko u mnie sie to pojawilo,obecnie auto posiadam 6 dni:D

lapka2.gif

REGULAMIN pkt. 5.6 literki PL. - mireczek01