Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Zaloguj się, aby obserwować  
Alone

Megane III phII Megane III - czy warto kupić uszkodzone?

Recommended Posts

Witam,

W oko wpadła mi Megane III https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-1-5-dci-ID6Bydqa.html?fbclid=IwAR0g4qPmrdnVH4spJa0nLmLeUFxwFkYrrBI5jwhfr6JSdrQuG1FyAgfIrXU

Zdaję sobie sprawę, że to komis, że na tym zarobi więc musiał być kupiony w okolicach 2-3tys Eur - pytanie tylko czy nie lepiej kupić takie auto(pytanie co jest na prawdę do roboty, czy malowanie dwóch elementów nie jest tylko zasłoną dymną) i doprowadzić je dla siebie niż kupować "igłę" która może okazać się miną.

Uprzedzając pytania - nie mam jeszcze numeru VIN - próbuję się skontaktować ze sprzedającym - ktoś z okolic Kielc ma może jakieś doświadczenia z tym komisem?(opinie na necie skrajnie różne) - z uwagi na godziny pracy mam problem żeby podjechać tam w ciemno

Jeśli dowiem się czegoś nowego od sprzedającego będę uaktualniał

Hej,

jakość zdjęć, brak elementów lusterka oraz słaby opis jest to dość dziwne jak na handlarza.

Ja bym jednak szukał czegoś innego...

Edytowano przez AdamiGo

lepie kupić przerysowane jeśli faktycznie będzie) niż ładnie odmalowane. A plastik lsuterka? są na zatrzaski więc łatwo może wypaść. Jak nie masz możliwości to weź sobie jakieś auto testo czy coś. Nie to, że reklamuje ale oni Ci sprawdzą i wtedy Tobie odpada mechanik. Więc wychodzi na to samo.

Dzięki za porady - postaram się ogarnąć temat po świętach - obecnie niestety taki czas, że na nic nie ma czasu