Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

bandz

Megane IV phI Rozpiska bezpiecznikow Magane HB 1.2 Tec 130KM

Recommended Posts

Juz zainstalowane ale dzieki za checi

lapka2.gif

REGULAMIN pkt. 5.6 literki PL. - mireczek01

Koledzy, światło w schowku mi znikło - zmianilem żarówkę, pradu nie ma... ktory to bezbiecznik bo cuezko wszystkie po kolei wyciągać

Dnia 9.01.2019 o 20:06, tlukas30 napisał:

Kolego bandz mam dokładnie w taki sposób podłączony rejestrator jak Ty chcesz to zrobić. Też mam 1.2 TCe 130 więc jeśli temat aktualny to mogę zrobić Ci zdjęcie jak mam to podłączone w mojej skrzynce bezp. 

Cześć, mógłbyś zrobić zdjęcie? Bę∂ę w przyszłym tygodniu walczył z podłączeniem :D Znacząco ułatwi mi to sprawę :D

Kolego bandz mam dokładnie w taki sposób podłączony rejestrator jak Ty chcesz to zrobić. Też mam 1.2 TCe 130 więc jeśli temat aktualny to mogę zrobić Ci zdjęcie jak mam to podłączone w mojej skrzynce bezp. 

Witaj. Mam taką samą Megankę i też chciałbym podłączyć rejestrator z funkcją parkingową.

Potrzebuję dwóch bezpieczników: jeden z ciągłym zasilaniem - tryb parking, drugi - tylko po załączeniu silnika - tryb rejestracji.

Jeśli możesz, to zrób fotkę twojego podłączenia.

Z góry dziękuję.

...  Też mam 1.2 TCe 130 więc j... mogę zrobić Ci zdjęcie jak mam to podłączone w mojej skrzynce bezp. 

Jeśli możesz zrób fotkę podłączenia rejestratora.

Jutro postaram się zrobić zdjęcie 

Dzięki. Czekam.

Wrzucam zdjęcia. Widać gdzie wpiąłem bypass bezpiecznika, tam jest + po zapłonie. Masę podpiąłem do śruby widocznej na zdjęciu. Przewód zasilania do kamery schowalem pod plastikiem na słupku A i potem w szczelnie pomiędzy szybą i podsufitką. 

Ze stałym + do trybu parkingowego to ja bym się jeszcze zastanowił. Żeby nie okazało się, że akumulator padnie po kilku dniach postoju

IMG_20191202_155732.jpg

IMG_20191202_155806.jpg

8 godzin temu, tlukas30 napisał:

Wrzucam zdjęcia. Widać gdzie wpiąłem bypass bezpiecznika, tam jest + po zapłonie. Masę podpiąłem do śruby widocznej na zdjęciu. Przewód zasilania do kamery schowalem pod plastikiem na słupku A i potem w szczelnie pomiędzy szybą i podsufitką. 

Ze stałym + do trybu parkingowego to ja bym się jeszcze zastanowił. Żeby nie okazało się, że akumulator padnie po kilku dniach postoju

IMG_20191202_155732.jpg

IMG_20191202_155806.jpg

Dzięki za fotkę. Czy tam był bezpiecznik (jeśli tak, to jaki? od czego?), czy puste gniazdo? Co do trybu parkingowego, to mam mam PowerMagicPro z funkcją programowania napięcia granicznego akumulatora i czasem pracy po którym wyłącza tryb parkingowy. Jak będzie coś nie tak, to można tryb parkingowy wyłączyć wyłącznikiem. dołączam zdjęcia. Na razie mam kable pochowane, a zasilanie jest z zapalniczki.

PowerMagicPro_1.png

PowerMagicPro_2.png

PowerMagicPro_3.png

Tam był bezpiecznik, ale nie pamiętam jakiej wartości i od czego. Wyjąłem go, w to miejsce wpiąłem bypass i do niego ten wyjęty bezpiecznik. 

Na pewno znajdziesz tam też taki ze stałym plusem. 

OK. Dzięki. To są 15A - niebieskie. Zapalniczka (3 od góry, a drugi niebieski) albo ...

Sprawdzę to, ale dopiero w sobotę.

No właśnie mnie też interesuje stały + po zamknięciu samochodu tylko taki co jest cały czas i nie znika po 2 minutach jak np oświetlenie wnętrza