Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Recommended Posts

Hej

Szanowni użytkownicy forum, może Wy mi rozszyfrujecie dwa błędy, które pokazały mi się na diagnostyce. 

Otóż wczoraj kasowałem błędy z rana i później pojechałem wymieniać płyn hamulcowy i przeczyścić zaciski bo ostatnio ręczny mi zamarzł, no i też później oczywiście odpowietrzał mi mechanik hamulce plus wysprzęglik, od razu po wymianie wyskoczył mi kluczyk, i jak wcześniej błędy mogłem skasować z manetki tak teraz świeci się cały czas, dziś jak jechałem sprawdzić co to za usterka, błąd samoczynnie zniknął , ale że byłem już w warsztacie to zerknąłem co to (zdjęcie poniżej ) skasowałem te błędy i znów w połowie drogi do domu się zapaliła kontrolka, a przed samym domem zgasła, gdzie szukać przyczyny, za każdą odpowiedź bardzo dziękuję , Przemek

IMG_20190110_100935.jpg

Sprawdź masy przy tylnych lampach oraz żarówki świateł STOP pod kątem wewnętrznego zwarcia. 

Jechałem za swoim samochodem i rzeczywiście stopy palą się, nie cały czas, ale tak jakby co jakiś czas nie odskakiwał pedał hamulca.

Błąd się generuje i wyświetla, ale gdy lekko podciągnę pedał w górę to błąd elektroniki gaśnie i tak za każdym razem.

Jak się zapali to tylko dotknie od spodu pedał od razu się błąd gasi, czyli co? Czujnik do wymiany? Dzięki za odpowiedź

Hej

Wymieniłem czujnik hamulca i to był strzał w 10, ponieważ błędy już się nie wyświetlają, a samochód jakby lepiej jeździł, pozdrawiam