Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

misza0202

Megane II phI dziwna kostka przy baku

Recommended Posts

witam może mi ktoś w tłumaczyć co to za dziwna  zielona kostka nie ma gdzie jej wpiąć  i przełącznik chyba magnetyczny bo nigdzie tego znaleźć nie mogę?

49467898_2132249943755398_5152697261720862720_n.jpg

49756046_239440300284545_6968203164923199488_n.jpg

49831882_2261675134156114_320148004705140736_n.jpg

Jakiś przekaźnik ale raczej nie oryginalny ja takiego nie mam. Auto ma LPG?? 

Może samodzielnie zrobiony emulator poziomu paliwa, choć bardzo dziwnie to wygląda z mojego punktu widzenia. W MII jak masz gaz, to podczas jazdy na gazie normalnie schodzi Ci poziom paliwa na wskaźniku, jakbyś jechał na PB. Takie emulatory resetują wskazania paliwa przy każdym odpaleniu.

Zielona kostka służy do podłączenia wiązki tylnego czujnika poziomowania lamp ksenonowych.

Emulator może być ale nie działa bo poziom paliwa się zmniejsza mogłem przed izolacją przekaźnika zrobić zdjęcie bo ma wolne pin może tam trzeba podłączyc. Czujnik położenia ksenonów odpada bo mam regulację położenia świateł a po drogie wiązka wychodzi z kabli od pompy paliwa 

6 minut temu, misza0202 napisał:

Czujnik położenia ksenonów odpada bo mam regulację położenia świateł a po drogie wiązka wychodzi z kabli od pompy paliwa 

Zapytałeś od czego jest zielona kostka więc Ci napisałem do czego ona służy. A że nie masz ksenonów to o niczym nie świadczy. Kostka do podłączenia czujnika od ksenonów idzie w wiązce pompy i czujnika poziomu paliwa.

Przekaźnik nie jest fabryczny, ktoś dołożył. Prawdopodobnie od emulatora ale dobrze by było zapytać poprzedniego właściciela. Możesz sprawdzić w jakich warunkach ten przekaźnik zadziała to by może naprowadziło na cel jego montażu.

Położenie ksenonów też nie jest fabryczne na to wynika  po shematach megane czujnik jest w komorze silnika. A poprzedni właściciel z czego co wiem gaz nie był zakładany za jego kandeci 

Są dwa czujniki wysokości do sterowania położeniem lamp ksenonowych, jeden z tyłu drugi z przodu.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się