Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Zaloguj się, aby obserwować  
LTar

Megane IV phI Easy trunk akces - grandcoupe

Recommended Posts

Napisano (edytowany)

Cześć, 

Ostatnio sporo jeździłem w trasie a pogoda była taka że samochód był okropnie brudny. Przestała mi się otwierać klapa bagażnika z ruchu noga, dzisiaj umyłem auto i dalej się nie otwiera. Ktoś coś?

Klamki też przestały działać ale wystarczy że je wyczyscilem od wewnątrz i działają bez zarzutu.

Edytowano przez LTar

A czujnik jest pod samochodem czy za zderzakiem?

Nie mam bladego pojęcia. Nigdzie bo nie widać.

U mnie tak było jeden dzień, i to nawet nie w czasie opadów deszczu tylko po tym jak na kilka dni mróz odpuścił, nie stosowałem niczego po prostu samo przeszło.

We wtorek wróciłem z wyjazdu rodzinnego. Wstawiłem auto do garażu, po 24 godzinach wszystko wróciło do normy, otwiera się za każdym razem. Mimo wszystko byłem umówiony w ASO. Sprawdzili - niby działa to na zasadzie radaru. Wyczyscili wszystko i wg nich jest ok. Obwiniają warunki atmosferyczne - brud, sól i mróz. 

• Like 1

U mnie przy mrozach ten sam problem. Umyłem auto i działa ale przyszły mrozy problem wrócił jadę do ASO na dniach.

Niestety - u mnie przy mrozie też nie chce działać i co ciekawe, nie ma tu nic wspólnego z usyfieniem auta. Może być czyste a będzie mróz i nie będzie działać. 

U mnie oprócz braku reakcji na machanie nogą pod bagażnikiem doszły również problemy z otwieraniem z pilota. Klapa nie leci samoczynnie do góry jak to miało miejsce przez pierwszy rok użytkowania samochodu. Jutro jestem na przeglądzie po dwóch latach i nie omieszkam wspomnieć o tym defekcie.

Dnia 31.01.2019 o 14:01, Geble napisał:

Nie papuguj.

I jak po przeglądzie? powiedzieli co było przyczyną nie działajacego bagażnika?(otwierania nogą)

lapka2.gif

REGULAMIN - 5.13    Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. - mireczek01

Moje auto jest w serwisie z tym defektów i 3 innymi az do piątku. 

Podobno renault wie o problemie ze występuje.

Swoją drogą dostajecie na czas naprawy auto zastępcze? 

Dnia 5.02.2019 o 21:27, Hazel83 napisał:

I jak po przeglądzie? powiedzieli co było przyczyną nie działającego bagażnika?(otwierania nogą)

Jeśli chodzi o machanie nogą to standardowa śpiewka, czyli zima, sól i bród. Jeśli chodzi o podnoszenie się klapy do góry z pilota to zamówili mocniejsze siłowniki i czekam aż je dostaną. Nie wiem ile można czekać, ale już czekam drugi tydzień. Chyba z Chin lecą :43_slight_frown:

• Like 1

Byłem na diagnostyce klapy i u mnie komputer pokazał błąd podnoszenia klapy. Zamówili nowy radar. 

Co ciekawe po 2 tygodniach nie działania teraz działa bez zarzutu. A 2 tygodnie temu nie było błędu, a teraz jest ...

;)

• Like 1