Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup w salonie Megane Grandtour


sebak@op.pl

Rekomendowane odpowiedzi

No 4 gt tez jeździłem. Super wóz. Szkoda ze już nie można zamówić nowego bo brałbym pod uwagę. Normy zabiły silnik poodbnie jak clio rs na które chorowała żona ;). Trzeba czekać na nowe propozycje z rynku. 

 

@lol19pl co mam porównywać ? Jeździłem meg4 z h7 i led. Przecież to nawet nie ma o czym pisać. W oświetleniu jest przepaść. Chociaż wsadziłyś tam 2 żarówki h7 zamiast jednej to nie będzie nawet w połowie tak dobrze świeciło jak led. Dodatkowo światła drogowe o piękna sprawa. Idealny tunel przed tobą tak ze wiewiórki w nocy spadają z drzew ;). Lepsze niż bixenon w octavii który bardziej się rozlewa. 

Led ma jak dla mnie tylko jedna wadę. Reflektor się nie grzeje i obłapia śniegiem podczas opadów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, [email protected] napisał:

Dużo ostatnio czytam o leasingu i prawdopodobnie w tej formie sfinansowałbym zakup. Chociaż obawiam się, że może mieć swoje "haczyki" o których dowiem się zbyt późno.

 

Jeśli chodzi o leasing w RCI to obowiązkowy jest ich GAP, który do tanich nie należy, mi wyszedł za jakieś 100 zł brutto miesięcznie, podczas gdy na rynku to samo można mieć za pół ceny. Ale jak bierzesz leasing w Renault to mogą Ci jeszcze trochę zejść z ceny no i wtedy można też skorzystać z promocyjnego pakietu serwisowo-gwarancyjnego, pomijając już fakt, że wszystkie procedury są sprawniej załatwiane.

 

Co do tych LEDów, wg mnie też warto w nie zainwestować, w szczególności jak odpali się drogowe to widoczność jest jak w dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem taką przykładową ofertę na wersję Intens:

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-grandtour-intens-tce-140-fap-wyprzedaz-rocznika-w-aso-ID6Bz4dR.html#c95a588fd2

 

Nie wiem czy ma full LED. Piszą tylko o światłach do jazdy dziennej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wypada porównanie MIV do Nowego Dastera?

To chyba (na pewno) inne ligi ale nowy Daster wygląda bardzo fajnie. Wersja Prestige z dieslem 115 KM wychodzi coś ok. 70.000 zł, wersja 4x2 oczywiście.

Na holownika wydaje się być niezła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do oferty z otomoto. Sam samochód w konfiguratorze 87 950 zł. Osobiście bym zrezygnował z hamulca elektrycznego i podgrzewanych fotele na poczet przyciemnianych szyb i 17". Te welury są naprawdę ciepłe w zimie jedyny sens brania podgrzewanych foteli jest to, że za dodatkowe 350zł masz podgrzewaną kierownicę a to fajna sprawa, bo skóra jest zimna. A elektryczny hamulec nic nie wnosi - ręczny i tak jest i działa. No i tutaj masz kolor bez dopłaty, słaby kolor, bo niemetalizowany. Idź do salonu ze swoją konfiguracją i sprawdź co powiedzą na auto do produkcji.

 

Duster to nie jest dobra droga <zolta> . Siedziałem w nowym, plastiki nadal słabe, ale jeśli prowadzi się nawet w 1/10 tak źle jak było to nie warto. Jeździłem poprzednim Dusterem i Sandero Stepway ~400km każdym i duuużo lepiej wspominam tą drugą.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja po demonstracyjna widzę, że byłaby najlepszym rozwiązaniem. To najczęściej bogato wyposażone auta, zadbane i z pełna historią ASO. Słyszałem że można duuuuuużo taniej nabyć niż np. z wyprzedaży rocznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje auto znalazłem po kontakcie z 9, z czego w 6 byłem osobiście ja albo ktoś z mojej rodziny, moje auto było wystawione tylko na stronie dealera. Wydaje mi się, że są tam lepsze oferty niż na otomoto, swojego auta szukałem miesiąc, kiedy odkryłem, że prawie każdy dealer ma taką stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest, znajomy pojechał ostatnio po Dastera do Tarnowskich Gór, czyli ponad 300 km.

Polecił mu go znajomy z Gdańska który ma tam... 500 km.

Nie wiem czy to taki przedsiębiorczy dealer czy "młody wilk" który buduje swoją pozycje na rynku.

 

 

Tylko rodzi się pytanie - jak dealer z marżą 5% może oferować duże rabaty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!