Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czy te felgi z oponami wejdą do megane II 2006 1.9dci?


Krychum2p2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zamierzam kupić felgi 17 firmy borbet wraz z letnim oponami i chciałbym się upewnić czy na pewno będą pasować do mojej meganki. Rozstaw śrub to 4x100, otwór centrujący to 64 (będę zamawiał pierścienie z 64 na 60.1), szerokość felgi to 7J, a osadzenie felgi ET to 45. Najbardziej martwię się o ET, bo nie wiem czy będzie wszystko w porządku. Dodatkowo będą opony marki barum o wymiarach 205/40/17, proszę o informację czy będzie to wszystko ładnie siedzieć, bez żadnej kolizji z hamulcami i ogólnie karoserią. Z góry dzięki za pomoc :)

Edytowane przez Krychum2p2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze no niby powinno być 205/50 ewentualnie 225/45, ale może ktoś będzie wiedział czy będzie pasował ten zestaw :/ Niestety ma to być wysyłka, więc chce się upewnić, a nie kupować w ciemno. 

 

"RENAULT MEGANE 2006 1.9 dCi
Opony fabryczne pasujące do samochodu RENAULT MEGANE 2006 1.9 dCi
195/65 R15 
Opony zamienne pasujące do samochodu RENAULT MEGANE 2006 1.9 dCi
205/60 R15
205/55 R16
205/50 R17
225/45 R17
Felgi fabryczne pasujące do samochodu RENAULT MEGANE 2006 1.9 dCi
6,5 x 15 ET45
6,5 x 16 ET49
6,5 x 17 ET49
Felgi zamienne pasujące do samochodu RENAULT MEGANE 2006 1.9 dCi
7 x 16 ET40
7 x 17 ET40
Rozstaw śrub (PCD): 4*100. 
Średnica wewnętrzna felgi 60,1 mm. 
Typ oraz rozmiar śruba: 12*1,5."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobrze ci koledzy piszą, profil opony za niski. 7 calowa felga z et 45 schowa ci się całkiem w nadkolach. Ja mam zimówki 7,5 cala szerokie na et 35 i się chowają (szczególnie z tyłu), dopiero 8 cali z przodu na et 35 i 9 cali z tyłu też na et 35 zbliżają się do krawędzi nadkola, także błotniki mamy dosyć pojemne. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!