Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Zaloguj się, aby obserwować  
gophfer

Megane III phI poszukiwana pilnie cześć gumowa osłona tulei zacisku tył

Recommended Posts

Raczej pozostaje ci kupienie całego używanego zacisku, jeżeli potrzebujesz sama gumę. Ale to raczej nie będzie tańsze niż zestaw z twojego linku.

Sprawdź, później napisz dla tych co by też szukali, czy pasowała.

Zestawy naprawcze zacisku można kupić w każdym sklepie motoryzacyjnym. Podstawowe zaczynają się od 15-20zl i jest od ręki. Szkoda nawet kasy na przesyłkę wydawać.

Napisano (edytowany)

Wiadomo kupując na allegro i płacąc za przesyłkę to wyjdzie jakieś 29zl, na miejscu mam TRW st1515 za 30zl 2sztuki więc się nie opłaci kupować samych gumek na allegro.

Z allegro mam same gumki a kupując trw st1515 mogę sobie w tej samej cenie wymienić też gumki i tuleje wszystkie cztery. Co innego jakbym znalazł za 5zeta sama gumkę na miejscu to wtedy wymieniam tylko jedną i nam koszt tylko 5zl. 

4 godziny temu, mireczek01 napisał:

Sprawdź, później napisz dla tych co by też szukali, czy pasowała.

Niestety nie będę mógł sprawdzić bo zdecydowałem się jednak kupić 2x TRW st1515 i wymienić wszystkie 4 gumki i tulejki. 

PS

Znalazłem na miejscu gumki coś ok 5-6zl, trzeba w motoryzacyjnych pytać o gumki/osłonki do Audi, VW, Skoda tj do zestawu hamulcowego TRW a nie marki samochodu więc sobie tak myślę że powinny pasować. 

Na gumowej  osłonce w zestawie TRW ST1515 jest numerek TRW 32326327

IMG_20190412_164611596~2.jpg

Edytowano przez gophfer