Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Mislaw

Megane III phI Czy te kołpaki będą pasować do felgi stalowej

Recommended Posts

Mam okazję kupić z olx ładne kołpaki 16 cali oryginalne.  Sprzedawca poinformował mnie że kołpaki były na feldze strukturalnej a ja mam zwykle czy będą pasować ? IMG-20190414-WA0008.thumb.jpg.545ff526839039515b74ec20b997174f.jpg

Screenshot_20190414-201015_OLXpl.thumb.jpg.1d5a0b26a4cb1c6902efd3fcc4a59db6.jpg

I moje felgi wiadomo że przemaluje na czarno 

20170928_094310.thumb.jpg.ac7d0b6c2252e8e9523e3c138b8be7b8.jpg

Jak by dalej były tak jak na zdjęciu to bym nie myślał o kolpakach ale zima zrobiła swoje.  Proszę o szybką odp czy będą pasować ?

Mogą nie pasować. Kołpak do felgi strukturalnej ma taki sam kształt jak felga, pokrywa idealnie wszystkie jej przetłoczenia i idealnie do niej przylega. Jest mocowany na śruby, a nie na obręcz + zaczepy jak standardowy. Takie rozwiązanie fajnie imituje felgi aluminiowe, nawet ciężko na pierwszy rzut oka rozróżnić. Ja bym nie ryzykował.

Nie dawno zdejmowałem koło z felgą strukturalną ale kołpak nie trzymał się na śrubach tylko na obręczy więc może pasować.

Czyli mam dwie odpowiedzi i dwie różne :(  

Nie wiem jak w Renault. Miałem służbową Astrę z kołpakami i felgami strukturalnymi. Z tego co pamiętam najpierw były montowane kołpaki, a później przykręcane śrubami i idealnie wchodziły w kształt felgi. Mamy chyba to auto jeszcze we flocie ale nie wiem czy jego użytkownik (najpierw muszę się dowiedzieć kto) będzie wiedział jak tam jest.

Reasumując najlepiej byłoby gdybyś miał możliwość przymiarki.

Przymiarki nie wchodzi w rachubę.  Jedynie jutro podjechać do ASO i się zapytać.  Patrzyłem teraz na Google i wszystkie zdjęcia tych kolpakow co znalazłem na feldze to były felgi strukturalne 

1 godzinę temu, Mislaw napisał:

Jedynie jutro podjechać do ASO i się zapytać

To nie jest głupi pomysł o ile będą mieli na stanie. Możesz udać "zainteresowanego".

Edytowano przez pbet

Kołpaki na felgi tzw strukturalne, niestety nie będą pasować na klasyczne, pełne felgi stalowe.

Ok . Dzięki za info . 

Pojechałem do ASO faktycznie lipa.  

Edytowano przez Mislaw

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się