Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Zaloguj się, aby obserwować  
satisati

Megane IV phI Lusterko fotochromatyczne

Recommended Posts

Napisano (edytowany)

W Meganie III maiłem fotochrom, który sam zamontowałem. Mam to lusterko bo je kiedyś zdemontowałem celem montażu nakładki z  rejestratorem - jeszcze w starej meganie i zastanawiam się teraz nad montażem jego w IV.

I teraz, czy już któryś z kolegów wymieniał lusterko na fotochrom - wydaje się identyczne jak w Megane III...

Edytowano przez satisati

Napisano (edytowany)

W MIV lusterko elektrochromatyczne jest takie jak w Talismanie i wygląda inaczej niż w MIII, m.in. czujnik jest na powierzchni lustra, a nie pod nim, sam takie montowałem u siebie i możesz o tym przeczytać w tym wątku: 

Ale myślę, że jeśli uchwyty obu lusterek są takie same, to możesz u siebie zamontować takie z MIII :rolleyes:

Edytowano przez Endrjuk

Napisano (edytowany)

Wygląda inaczej to fakt ale uchwyt ten sam - wczoraj sprawdziłem. Niestety tak mocno siedzi, że nie mogłem zdjąć pomimo dość mocnych szarpnięć. Dzisiaj rano odwiedziłem zakład wymiany szyb - bardzo dobry działający od lat i Pan dokładnie popatrzył zaprowadził mnie do szyby wyjętej od Scenica pokazał, a nawet zademonstrował i stwierdził, że nie weźmie odpowiedzialności, a pękniecie przy demontażu jest bardzo prawdopodobne i to dużo bardziej niż w Megane III i II do szyby są solarne i bardzo delikatne - kruche od środka, a mocne z zewnątrz. Mówi że na kilka demontaży jedna szyba pęka, więc odpuszczam temat... SZKODA...

Edytowano przez satisati

Mi lusterko wymienili od ręki w ASO Renault.