Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

macieq

Pióra wycieraczek

Recommended Posts

Nie wysłał od razu w poniedziałek? Mi się zawsze udawało z szybkim nadaniem. Ciekawostkę Wam powiem, że też już czas najwyższy u mnie na wymianę. W weekend przy niezbyt wysokiej temperaturze i mrzawce wycieraczki trochę hałasowały. Poczekam z wymianą do kolejnego deszczu, a ten ma być nie prędko.

Wysłał od razu, wycieraczki czekają w paczkomacie, ale dzisiaj nie mogę odebrać.

1 godzinę temu, pbet napisał:

Ciekawostkę Wam powiem, że też już czas najwyższy u mnie na wymianę.

Po jakim czasie te oryginały musisz wymienić?

Wsadziłem je 25.11.2017 przy przebiegu 65800, a teraz mam niecałe 78000 czyli całkiem sporo wg mnie wytrzymały.

To u mnie wychodzi podobnie, choć godziny wpięcia na ramię nie pamiętam :) Ale wytrzymały od 23.11.2017, ok. 16 000 km.

Edytowano przez konwil
Błąd w dacie.

Oryginały serwisowe Renault lub Valeo xtrm to jedyne co mogę do MII polecić.

Ciche, zero smug, wysoka jakość wykonania, idealne spasowanie ale... wytrzymują pół roku, do roku można przetrzymać ale to już nie ta jakość oczyszczania szyby.

Mnie oryginalne spisywaly się dobrze,  aż ta od pasażera wygięła się jakoś, że środkiem omijała. Ale w sumie i tak ponad rok wytrzymała.  Ta od kierowcy nadal ok.

Edytowano przez maryann

Od lipca używam oryginalnych wycieraczek Renault, jak do tej pory spisują się bez zarzutów. Po zimie zapewne profilaktycznie wymienię je na nowe.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się