Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pióra wycieraczek


macieq

Rekomendowane odpowiedzi

i tu musze sie z kolega zgodzic...

tez chyba przejde na ten "system" bo mialem i zimowe valeo i silencio, no plaskich moze nie mialem ale jakiejs znaczacej roznicy w zachowaniu i trwalosci nie zauwazylem w porownaniu z piorami z tesco za 9zł... moze na poczatku ale czy warto przy takich cenach valeo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wylacznie markowe wyycieraczki.Ja teraz uzywam plaskich valeo sa ok.Starczaja na rok,zreszta powinno sie co roku wymieniac niezaleznie od tego czy dobrze wycieraja czy nie.guma sie starzeje i rysuje szybe.A co do syfu z marketow to jak ktos chce porysowac szybe po dwoch tygodniach jak ja to prosze bardzo.Raz kupilem podrobe i ostatni raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A czy może ktoś znalazł wycieraczki w miare tanie do M II ale po liftingu - od lutego 2006? Tam są troche inne mocowania piór. Takie same jak do Scenica z podobnego rocznika. 200 zł za komplet to przesada. Na razie znalazłem tylko w serwisie. Jak nie znajdę tańszych zostaje wymiana ramion do piór jak na zdjęciu u Prezesa (te sprzed liftingu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

to że wycieraczki padają po roku czasu to już nie wspomne :-( .ale pytanie jest takie gdzie moge dostać zamiennik obydwie do wymiany.na serwisie kosztują one 230zl!!to jakaś pomyłka.czy wy macie tez wycieraczki nasuwane na uchwyt???nie mogę znależć nic na giełdzie we wrocku.prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Cięcie]

masz problem z czytaniem ze zrozumieniem to po pierwsze a po drugie jeżeli nie widzisz różnicy pomiędzy "parchem za 9zł" a valeo silencio to nie zabieraj głosu w tym temacie

bo najlepsze wycieraczki valeo XTRM były na samym początku kiedy zostały wprowadzone do obrotu szły pierwszy montaż w luksusowych autach i w miarę gdy koszty produkcji spadły zostały produkowane prawie do każdego auta seryjnego

 

Widzę że też masz ten problem, dlatego radzę jeszcze raz dokładnie przeczytać regulamin forum i się do niego stosować -

Przydałoby się też abyś pisał ze zrozumieniem, bo czasami trzeba wstawić kropkę i przecinek, że o zadaniu zaczynającym się od wielkiej litery nie wspomnę. Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat wrocil do lask...

 

mam plaskie boshe z promocji reno (150pln kpl.). zrobilem 40-50 tysiecy (poltora roku). nie przecieram w ogole (czytalem, ze nie mozna - powinno sie najwyzej czystka woda splukiwac, jak bardzo brudne). dodatkowo mam nano na szybach (40 tysiecy wytrzymala) i przy 90 wylaczam wycieraczki (a w zasadzie same przestaja latac). w bagazniku mam nowe valeo - rowniez plaskie. stary ma takie na swoim smigaczu i duzo szybciej mu sie zuzyly. tylko mieszka za granica w gorach. drogi niby czystsze, ale za to sniegu wiecej. z bosza jestem zadowolony, zobaczymy czym popisze sie waleo.

 

jak naloze nowe nano zaaplikuje (zaraz zamawiam na allegro) rowniez wycieraczki. i w d* mam czy idzie zima czy lato (bo widze, ze niektorzy po szafkach kitraja jak sie zimniej robi) :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!