Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

pno23

Ogólne Dziwne działanie klimatyzacji

Recommended Posts

Napisano (edytowany)

Witam, nigdzie nie znalazłem mojego problemu, nieszczelność usunięta, która była przy zewnętrznej rurce osuszacza, wymieniony został osuszacz wraz z rurka z za workiem(używany ale w odróżnieniu do mojego to jak nowy) , klima nabita 550g, co dwa dni sprawdzałem lampa czy nigdzie nie pojawia się zielony nalot, wszystko suche nigdzie nie ucieka, problem tkwi w tym, że nie mam pojęcia dlaczego Klima w czasie jazdy delikatnie szumi(wiem że to objaw jakiegoś ubytku którego u mnie nie ma) , tak jakby brakowało czynnika, na postoju chłodzi do 6-7 stopni, w czasie jazdy waha się w granicach 8-9. Czego to jest wina, czy temperatura powinna być niższa? Czy powinna być stała a nie rosnąca jeśli się przekroczy 2 tys obrotów? Proszę o pomoc. Nie wiem gdzie szukać problemu, może powinno być więcej nabitego czynnika? Megane ll 2006 1.6 113 km 

Edytowano przez pno23
Zapomniałem