Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Zaloguj się, aby obserwować  
gophfer

Megane III phI Sprężyny tył Megane III kombi na jakie wymienić

Recommended Posts

Napisano (edytowany)

Witam,

pękła mi lewa sprężyna amortyzatora tył i zastanawiam się na co wymienić, pierwsza myśl że KYB ok 95zł/szt, ale czytałem na forum że ktoś w MII na KYB miał zbyt miękko a nie znalazłem wątków o sprężynach do MIII, druga opcja Sachs 140zł/szt

Proszę o opinie/poradę jeśli ktoś wymieniał i może coś podpowiedzieć na co innego dobrego/lepszego można wymienić.

Edytowano przez gophfer

A Monroe? A może oryginalne są dostępne?

W dzisiejszych czasach wszytko jest dostępne , tylko jak zwykle kwestia kaski :)

na forum vw passata polecają LESJÖFORS jakies 94zl/szt ,Monroe 160zl/szt

Ja wyznaje zasada, raz zapłać  więcej i miej spokój na długie lata ale z drugiej strony wyznaję też zasadę żeby nie przepłacać tylko za "napis", jestem w stanie dać te 160 za monroe tylko pytanie czy to ma sens i są warte tej ceny , może KYB czy też LESJÖFORS za ok 90zl będą bez różnicy..... ;)

Możesz kolego w ciemno brać sprężyny firmy Lesjofors, to stara, renomowana Szwedzka firma, która produkuje elementy sprężyste. Na Allegro masz po 120zł np. nr. oferty: 8015184514 Pozdrawiam

Napisano (edytowany)

Tutaj podnoszą całe auto bo mają czym jest wygodniej 

Ale czy da się to wymienic podnoszac raz jedna raz druga stronę czy może przez belkę nie da się opuścić koła żeby wyjąć sprężyne.... 

Kupione Lesjofors 97zl/szt. 

Wymiana całkiem przyjemna bez problemów, trzeba naraz odkręcić obydwa amortyzatory, wtedy koła opadają i wyjmuje się bez najmniejszego problemu. 

Edytowano przez gophfer