Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

mariushdbk

Ogólne Wygięte przednie ramię wycieraczki

Recommended Posts

Cześć,

Pewnego dnia pewien miły Pan swierdzając, że źle zaparkowałem samochód, postanowił dać mi nauczkę unosząć przednie wycieraczki. Nie wiedział jednak, że w Megane III można to zrobić tylko w trybie serwisowym. Niestety dla mnie, w magiczny sposób udało mu się wygiąć ramię wycieraczki od strony kierowcy w taki sposób, że pióro wycieraczki jest pod złym kątem względem szyby (podejrzewam, że powinien być to z grubsza kąt prosty).

Wycieraczki przestały działać jak należy i mam w związku z tym pytanie, czy ktoś mógłby zrobić zdjęcie przedniej wycieraczki od strony kierowcy, tak żeby było na nim widać, jak pióro wycieraczki powinno być ułożone względem szyby i ogólnie żeby było widać wszystkie krzywizny w ramieniu wycieraczki. Chciałbym spróbować przywrócić ramię do pierwotnego stanu, a z tego co się zorientowałem nowe kosztuje około 200PLN.

Z góry dzięki za pomoc

5 minut temu, mariushdbk napisał:

Pewnego dnia pewien miły Pan swierdzając, że źle zaparkowałem samochód, postanowił dać mi nauczkę unosząć przednie wycieraczki.

Jeżeli wiesz kto to jaki miałeś problem z tym żeby go pociągnąć do odpowiedzialności?

Zdjęcia znajdziesz w tematach o wycieraczkach. Pamiętam, że tam są.

Sytuacja była jakieś 1,5 roku temu i wtedy myślałem, że ostatecznie jedyną szkodą było tylko uszkodzone pióro i za nie ten człowiek mi oddał pieniądze, ale dzisiaj kiedy założyłem pióro z miękką gumą wyszło, że coś jest jednak nie tak również z ramieniem. Sprawa odpowiedzialności za uszkodzenia już dawno jest więc zamknięta.

Dzięki za pomoc, poszukam więc w tematach o wycieraczkach.