Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Recommended Posts

Bez przesady z tym wymuszeniem przepisowej jazdy. :D Jakby mapy były 100% dokładne i wszyscy mieli zawsze świeże to może by i miało sens.

moim zdaniem to jakiś błąd w renault. U mojej znajomej było to samo po aktualizacji ale ma stary soft i jej w ASO wyłączyli te dzwięki

Potwierdzam brak możliwości wyłączenia ostrzeżenia o przekroczeniu prędkości (wersja systemu 8.0.32.501). Próbowałem wyjaśnić temat z działem multimedia Renault Polska. Niestety wszystkie ich sugestie i porady nie dały żadnego skutku. Według Renault Polska powinienem mieć opcję wyłączenia, niestety jej nie ma. Jedyną metodą wyłączenia upierdliwego pikania jest wyciszenie wszystkich ostrzeżeń co rozwiązuje problem połowicznie tzn. pikania nie ma ale za każdym razem przy nawet małym przekroczeniu prędkości następuje krótkie ściszenie dźwięku (obojętnie z jakiego źródła). Prośba do innych którzy posiadają wersję systemu 8.x.x.x o sprawdzenie czy mają możliwość wyłączenia tego pikania

Dnia 9.11.2019 o 13:41, jery01 napisał:

Po co mnie przedrzeźniasz :?:

megane iv grandtour 2019 nie da sie wylaczyc tego pikania.

:lapka:

Regulamin forum się kłania. Cytowanie, pisownia :!: - Prezes

Rozmawialem z infolinia do spraw multimediow. Taka sytuacja wystepuje w autach wyprodukowanych od pazdziernika 2018. Dotyczy tylko samochodow ktore nie sa wyposazone w jakiekolwiek dodatkowe systemy bezpieczenstwa (np. Front assist), co powoduje ze na ekranie ustawien pojazdu nie ma katelka asystentow, gdzie mozna by bylo wylaczyc to pikanie. Zglosili to do producenta ale na razie bez odzewu. Na chwile obecna twierdza ze to cecha samochodu.

• +1 1

Czy komuś udało się rozwiązać ten temat ? Ktoś próbował wyłączyć te pikanie w ASO ?

Byłem wczoraj w ASO i twierdzą ze nie mają możliwości wyłączenia tego ostrzeżenia. Nie wiem co robić dalej w tej sprawie bo naprawdę można oszaleć, tym bardziej ze ograniczenia w samochodzie nie pokrywają się ze stanem faktycznym. Jeżeli ktoś znajdzie jakieś rozwiązanie błagam dajcie znać :) 

Udało się coś wymyślić w tym temacie?

Niestety u mnie również w opcjach nie idzie tego wyłączyć ;/

Może spróbujcie odblokować magiczny kafelek? Do sprawdzenia, czy ddt4all wystarczy, czy konieczny będzie flash ustawień w xml po USB.

W ustawieniach audio (nie pamiętam dokładnie, w którym miejscu) wyciszyłem "dźwięk ostrzeżeń" i przestało pikać. Jak nie znajdziesz u siebie, to daj znać. Sprawdzę i napiszę.