Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane III - Białystok


rafalWS

Rekomendowane odpowiedzi

Tania, dobrze wyposażona, sprowadzona i stoi w komisie, wiem że to może być spora mina ale może ktoś zna, ogladał lub może coś sprawdzić lub powiedzieć na temat tego auta

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-1-6-benzyna-lpg-bezwypadkowa-ID6CFGWl.html

 

Vin VF1BZ0V0640685253

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie za tania jak na tą konfigurację. Podejrzewam, że na żywo jest obita i porysowana na każdym elemencie. Do tego wyposażenie dziwne, wygląda na to, że ktoś dokładał na własną rękę nawigację, bo nie widziałem wcześniej wersji z nawigacją i manualną klimą. 

Dla mnie była by podejrzana i nie wierzył bym w ten przebieg.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega wyzej napisal dziwna sprawa i to jeszcze ta archaiczna nawigacja garminat panela radia nigdy w megance nie widzialem?nie pochpdzi czasem z laguny?

Wylaczbik pdc przod a z przpdu brak czujnikow z tego co widze?

Fabrycznie przyciemniane szyby a wersja bez klimatronika i ta cena chyba ze kzr i rozrzad do wymiany to moze cos byc tanszego ale az tak o srednio 6 tys mniej niz na rynku?

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To auto jest po flocie. Wychodziły takie wersje z nawigacją co potwierdza VIN decoder. Nawigacja była od nowości.

Fotele tył i pasażera jak nowe tylko fotel kierowcy nieco sfatygowany.

Wyprodukowany w listopadzie 2008 więc pewnie pierwsza rejestracja 2009.

Przebieg jak na jedenastoletnie auto z LPG jest bajeczny. Trzeba by sprawdzić czy są na niego jakieś papiery:!:

 

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flota to moje przypuszczenie, ale cenę na zachodzie obniża przebieg lub uszkodzenie pojazdu.

I tu bym szukał potencjalnych niezgodności. Ktoś to musiał przywieźć i jeszcze zarobić więc ...

Ze zdjęć nic za bardzo nie wywróżymy więc trzeba się bezie pofatygować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 22.11.2019 o 17:03, rafalWS napisał:

A po czym poznajesz że to wyłącznik z przodu a nje z tyłu? 

Z tyłu się nie wyłącza czujników parkowania - one działają jedynie jak wrzucisz wsteczny bieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!