Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Recommended Posts

Jak jeszcze miałem H7 to żadne audi, BMW, merc nie przebił moich swiatel, mijając mnie. Wiecie o co chodzi, jak z lewej mija was auto mające mocniejsze światła to widać charakterystyczny pasek idący od lewej do prawej. Jedyne auto, które tego dokonało to był nowy SUV Seata. Nie wiem jakie miał ledy, ale były bardzo mocne przynajmniej na krótkim dystansie. Jak wspomniałem wcześniej miałem okazję stać koło nowego suva Lexusa mającego 3 ledy na lampę i nie świeciły mocniej niż moje H7. Światło z LED jest blade, wg mnie ciepłe światło dużo lepiej odbija się od ciemnych powierzchni.

Napiszę jeszcze raz, że mimo wszystko jestem bardzo zadowolony z LED bo autko super wygląda, a jeżdżąc głównymi drogami świeca daleko.

To dziwne, bo jak za mną jedzie kolega w nowym GT4 z lampami ils matrix to w sumie mógłbym wyłączyć światła i i tak wszystko widzę :), tak sprytnie działa system wycinania sylwetki mojego auta w jego strumieniu świetlnym. Podobnie było w starej esce, wiewiórki z drzew spadały w nocy. I wcale nie chodziło o barwę tylko o ilość światła. Barwa była po prostu biała. 

Napisano (edytowany)

W Kadjarze LEDy świecą dalej bo najzwyczajniej w świecie są wyżej posadowione. W MIV świecą niżej, bo buda jest niższa, ot co. Nie da się tego sensownie wyregulować, bo jak podniesiemy strumień w MIV to będziemy ładować wszystkim po oczach.

Jakiś czas temu jak jechałem z ojcem X-Trailem to też byłem zachwycony tym jak jego LEDy daleko świeca, ale wynika to tylko i wyłącznie z tego, że X-Trail jest dużo wyższy.

Edytowano przez Geble