Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zaloguj się, aby obserwować  
robix4641

Megane IV phI Megane IV 2020 regulacja dźwięku audio w R-Link 2 Bose

Recommended Posts

Cześć wszystkim posiadającym Mege 4!

Postanowiłem się zarejestrować i porozmawiać z Wami czasem iż jestem od 2 tygodni posiadaczem MIV rok prod.2020 :)

Ta uśmiechnięta buźka tak trochę z przekąsem bo...

wybrałem wersję Intense z audio BOSE niby jakiś tam wypas choć mam szczególne pytanie o regulację dźwięku w tym autku.

Moja wersja posiada w menu tylko balans/fad oraz wysokie i niskie tony gdzie w wielu starszych wersjach opcji jest wiele więcej przez co gra basowo ale h....wo.

Pomoże ktoś rozwiązać taki problem?

To nie jest sprzęt audiofilski, na miejscu BOSE wstydziłbym się pod tym podpisać. Do przygrywania przy grilu rodzimego Zenka będzie się nadawać. Mam III i nie mam tych opcji więcej

No i zgodzę się że właśnie tak jest jak piszesz pytanie brzmi czy w dv można coś przestawić bo tego poza basem nie daje się słuchać.

Z czego wynikają takie różnice w tym audio przecież to to samo radio tylko z końcówką mocy bose?

Dodam dla potomnych że wersja bose już nie pakuje suba w koło zapasowe w MIV tylko w lewy boczek bagażnika...Byłem zdziwiony jak odebrałem auto i po kilku godzinach podnoszę podłogę bagażnika a tam nic!

W Bose jest tylko regulacja wysokie/niskie i fader. Ja mam z 2016 i też tak mam, chociaż subwoofer mam w kole zapasowym.

No dobra to pytanie z innej beki...Gdzie w MIV znajduje się wzmacniacz tego pseudo bose?

Dodam  jestem na tyle zdeterminowany jeśli chodzi o dźwięk w tym samochodzie że zastanawiam się nad ingerencją w kable!!!

Mimo gwarancji oczywiście.

Bo jeden z was ma wersję BOSE, a drugi audio BOSE w intense. Nie zdziwił bym się, jeśli była by różnica, między nimi, bo czytałem wiele dobrego o nowym audio BOSE w wersji BOSE, jako bardzo poprawionym względem megane 3. Pewnie i tak musieli opracować nowy system, bo w RS nie ma miejsca na koło, to teraz wsadzają do normalnych.

Być może. Ja mam wersję bose, ale z tego co wiem, nie jest dostępna już jakiś czas. Audio gra dość fajnie.

20200317_152825.jpg

U mnie wersja Bose z audio Bose:D.

Gra całkiem fajnie ,a w porównaniu do zwykłego nagłośnienia w megance to niebo a ziemia.

No to może coś wyjaśnia bo ja właśnie mam wersję Intens z Bose a nie Bose z Bose...bo i takiej już jak zamawiałem nie ma.Tak czy inaczej regulacji jak w niby gorszym Arkamysie brak przez co boom,boom tak ale jakość z tego marna :(

Mam wielką prośbę gdyby ktoś z was doszukał się kiedyś jakiś ustawień odnośnie audio w dvm to napiszcie.