Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kw73

Megane III phI Prośba o ocenę autka czy warto kupić?

Recommended Posts

Panie Mój jest w lepszym stanie i nie mam żadnych obtarć, lakier perfekr. Za ten egzemplarz to 15 tyś Max, ja mam w dodatku gaz założony, i jakbym wolał 18500 to bym się bał, że mnie ktoś wyśmieje. Nie mam pojecia skad się biorą takie rozbieżności w cenach. Jeden wola 16tyś za Meganke z 2009 roku, a drugi będzie wołać 21tyś. I to bez gazu! A trzeba być świadomym, że to koszt 2500zl.

Napisano (edytowany)

Pełno otarć jakaś łatka nad nadkolem, beznadziejne zdjęcia. Nie wiem co trzeba robić żeby lakier doprowadzić do takiego stanu. Jakiegoś dużego psa wozili?  Na miejscu okaże się że całe lakierowane (?) Ja bym nawet nie jechał zobaczyć bo auta w realu są gorsze niż na zdjęciach (zasada) 

W maju kupiłem Kia Proceed z 2008 2.0 crdi za 13 tys zł, lakier w stanie idealnym nie licząc "polerki" którą poprzedni właściciel tylko porysował lakier. Auto 3 drzwiowe ale siedzenia w półskórze, grzane fotele, klima automatyczna. I tak przepłaciłem. W silniku siedział gniot bo jeden wtryskiwacz miał przedmuch na uszczelce miedzianej -zrobilem, wymieniłem rozrząd, auto jeździ jak trza. W rocznikach 2008-2009 15 tys to maksimum. Masz kasę to dyktuj warunki. Pandemia jest :-)

Edytowano przez Pitrek

Nie ma co patrzeć na zdjęcia. Najlepiej umówić się np. w ASO na przegląd albo chociaż na stacji diagnostycznej. W najgorszym razie, stracisz pieniądze za przegląd ale nie kupisz miny technicznej. Dla mnie minus to brak automatycznej klimatyzacji ale to moje zdanie. 

Zainwestuj w miernik grubości lakieru np

https://www.eltrox.pl/miernik-grubosci-lakieru-gl-2-al-i-fe.html

Ten wygląda lepiej ale zdjęcia i tak słabe

Ja zawsze pytam goscia jak długo jest właścicielem - często odpowiedź jest "a tak od miesiąca wziąłem w rozliczeniu" - tak często wygląda tzw prywatna osoba sprzedająca :-)

jeszcze znalazłem coś takiego jutro jadę oglądać czy jest warta swojej ceny.Tylko trochę się obawiam AAA auto ponieważ komentarze niezbyt przychylne.

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-1-6-16v-salon-polska-klimatronic-tempomat-parktronic-alu-ID6DjjiP.html

Jak słaby aku to tak może być, że obroty 1000.

W AAA sa bardzo namolni. Auta są drogie jak na swój stan. Nie napalaj się bo to podstawowy grzech kupującego. 

Ok dzięki za wskazówki 

Nigdy więcej aaa auto niedosc ze auto tragedia to jeszcze 1300 zł do ceny trzeba doliczyć

Każdy musi zarobić. Byłem w AAA wycenić swojego co sprzedaje. Co prawda nie dogadaliśmy się co do ceny ale obsługa (w stosunku do tego co się obwiałem po opiniach na google) moim zdaniem była bardzo dobra. Druga sprawa czy nie patrzyłeś tutaj na ogłoszenia. Ja szukałem wtedy pól rok, przemierzyłem kilometry, wydałem trochę kasy na przeglądy, tak więc szukajcie a znajdziecie :)

Dnia 14.09.2020 o 06:48, Kw73 napisał:

niedosc ze auto tragedia

No, ja złożyłem jedna wizytę na "placu złomu" AAA w Katowicach obok Agaty i wyrobiłem sobie opinię. Generalnie drogo a jak tanio to stan kiepściutki. Ale to fakt - muszą zarobić, na tym polega cały biznes komisowy, a oni dodatkowo odkupują te auta od właścicieli (a nie tylko wystawiają) więc ponoszą większe ryzyko. 

21 godzin temu, denver666 napisał:

tak więc szukajcie a znajdziecie :)

Święte słowa.