Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zimowe buty dla Królowej (czujniki ciśneinia - montaż)


xxxLukaszxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Wiem, że temat był już poruszany ale chce się tylko upenić - 

Planuje na zimę założyć na innych felgach zimóweczki, bez montazu czujników.
Jakie będą konsekwencje ? 

 

Podobno, tylko świeci błąd na desce - ale czy toważyszą temu jakieś komunikaty dźwiękowe ? 

Można tak jeździć ? 

 

Przy okazaji, mam okazje kupić takie felgi do Megane IV 2018 Kombii 

 

Średnica felgi:16"
Szerokość felgi:6.5"
Rozstaw śrub: 5x114.3
Odsadzenie (ET):47
Otwór centrujący:66.1 mm

 

Podejdą ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycję, dodaj jeszcze jaka cena.

Tylko, że wowczas muszę te "twoje" czujniki przypisać pod auto prawda ? 

Edytowane przez xxxLukaszxxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, czyli jakbym kupił koła zimowe kpl, od takiego samochodu  z czujnikami, to tak jak piszesz przyuczam tylko poprzez reset w multimediach w aucie  ?

Nie musze dokonywać adaptacji czujników jakoś przez komputer i serwis ?  Wskazywać numrów czujników, z których komputer bedzie brał sygnał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co uruchomienie pojazdu to będzie alarm i symbol klucza na liczniku że względu na brak odczytu z czujników.

Ja kupiłem na znanym portalu chyba od Drobiarskiej po 90 za sztukę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, xxxLukaszxxx napisał:

Zakupiłem stalowe 16".

Czujników w nich brak, jak uważacie - dokupić czujniki, czy nie ?


ja pierdziele, ale masz rozterki..... chcesz mieć sprawny wóz tak jak go fabryka zrobiła to nie dziaduj i kup czujniki. Chcesz mieć kontrolki na desce to nie kupuj :) kontrolkę zaklej taśma izolacyjna i też będzie dobrze :)  rozumiem rozterki jakby sprawa rozbijała się o tysiące złotych ale czujnik nowy oryginalny kosztuje 80 pln :)
 

Nigdy nie zrozumiem jak można kupić wóz za kilkadziesiąt tysięcy i rezygnować z tego za co się zapłaciło (TPMS) na własne życzenie. To tak jak zamontować opony Imperiala do nowego wozu ;) 

Edytowane przez Sarna1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, popraw w ogłoszeniu rozmiar opon na 205/50 R17  55 w zasadzie to rzadki przypadek i nie z Reno. Kuszą mnie te koła, bo miałbym gotowe do przekładki, ale nawet nie będę Cię obrażał ceną, jaką bym mógł zaproponować. Z zasady nie lubię wydawać zbędnie na samochód, ale to kusi... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to kupie czujniki.

Poproszę o link do dobrych jakby ktoś mógł podesłać. 

 

Kwestia 2, składam koła z czujnikami w calosc, montuje do auta, resetuje pomiar w R Link-u i gotowe? Wszystko działa, liczy, pokazuje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, xxxLukaszxxx napisał:

Dobra, to kupie czujniki.

Poproszę o link do dobrych jakby ktoś mógł podesłać. 

 

Kwestia 2, składam koła z czujnikami w calosc, montuje do auta, resetuje pomiar w R Link-u i gotowe? Wszystko działa, liczy, pokazuje? 

Tak

Ja kupiłem takie:

https://allegro.pl/oferta/czujnik-cisnienia-w-oponie-renault-megane-iv-oryg-7813349398

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!