Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jak połączyć instalacje STAG z wyświetlaczem Megane 2?


AierMan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem w posiadaniu Megane 2 1.6 16v Hatchback (z Włoch) . Samochód posiadał kiedyś fabryczną instalacje LPG z butlą bodajże 67-69L (mam całe menu "Średnie spalanie LPG" Ilość LPG w butli itp). Instalacja została zmieniona przez poprzedniego właściciela na STAG (dokładnego modelu nie znam, a legalizacja butli została przedłużona do 2027r). Przychodzę tutaj z pytaniem czy jest możliwość podpięcia tej instalacji STAG pod wyświetlacz aby wskazania spalania LPG i dystansu ile km mogę zrobić na Gazie były na nim wyświetlane ? Mam także problem z wielozawórem w tej butli ,ponieważ aktualnie wg "gazownika" pływak wielozaworu został wymieniony na zły i zacina się na ściankach butli i nie wskazuje ile dokładnie mam LPG w butli (skala w kropkach) i jeżdżę trochę po omacku kasując przy każdym tankowaniu ilość przejechanych KM . Ktoś wie jaki wielozawór może pasować do oryginalnej butli ? Z góry dziękuję za pomoc ??

Edytowane przez AierMan
zapomniałem dodać przedostatniego zdania :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, AierMan napisał:

Przychodzę tutaj z pytaniem czy jest możliwość podpięcia tej instalacji STAG pod wyświetlacz aby wskazania spalania LPG i dystansu ile km mogę zrobić na Gazie były na nim wyświetlane ?

Moim zdaniem nie ma takiej możliwości.

 

23 godziny temu, AierMan napisał:

zacina się na ściankach butli

Patrzył do środka?

 

Wielozawory są zespolone z pływakiem i to jest jeden organizm. Są one uniwersalne pod wysokość butli. Nawet jeśli pływak się opiera o butlę - choć moim zdaniem to mało możliwe - to między tą bojką pływająca, a mosiężną częścią wielozaworu jest drut około 2mm grubości i można go sobie wyginać. Najczęściej doginanie robi się gdy za mało gazu wchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!