Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Poduszki silnika - szarpanie


adrach

Rekomendowane odpowiedzi

Zewnętrznych

 

rozumiem, że masz na mysli lewą i prawą (od pasażera). Na prawej faktycznie widac regulację bez problemu a gdzie jest lewa poducha (sorki za tak laickie pytanie ale zielony jeszcze jestem :cry: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wymieniłem poduszke od strony skrzyni tą przednia , stara była ciut zerwana mogła by jeszcze być ale wymieniłem na nową . Cóż biegi ciągle nie wchodzą idealnie 1,2,3 czasem sie tak jka by blokuja musze wrzucić na luz albo dodać troche gazu (zwłaszcza przy 3) Regulowałem troche tym cięgnem na dole ,tym które obkręcić można na boki. Bez więszego powodzenia , jutro kupie olej do skrzyni i wymienie może coś pomoże , i pogrzebie przy lewarku skrzyni. Dziś już nie zdązyłem ale z rana sie zajme olejem a potem zrzuce osłone termiczna od wyechu i poszukam tam czegoś . I teraz pytanie , jest jakaś regulacja pod lewarkiem ?Bo jeżeli nic nie pomoże to do głowy pzychodzi mi tylko sprzęgło albo synchronizatory , tyle że przebieg nie jest duży zaledwie troche ponad 60 tyś km. Proszę o jakaś podpowiedź w sprawie regulacji itp . Pozdro <czerwona>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

produkcja turecka, jakość też jakby wschodnia... :shock:

 

u mnie po kolejnej wizycie u mechanika i ustawianiu górnej poduszki jest lepiej, tzn. na zimnym (rano)trochę puka, na cieplym lub w ciepły dzień-cisza. Mech. twierdzi, że poduszka wygląda na dobrą, no chyba , że guma jest za twarda i po nagrzaniu jest OK :shock:

Czy to możliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie nie drogo. Trzeba będzie kupić i wymienić wszystkie.

Dzięki za pomoc.

 

Jest dostępna poduszka tylna SASICA. Właśnie ją znalazłem 4001759. Ale znalazłem też coś takiego

http://moto.allegro.pl/item436445141_podus...gane_sceni.html

i teraz nie wiem, który numer poduszki jest właściwy dla mojego silnika. Odpowiednikiem dla tej poduszki z allegro jest SASIC 4001792.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!