Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Naklejka Forum Megane


gipsiarz

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajne projekty :-) Zwłaszcza te w elipsie i z nickiem:D i na zewnątrz bo do wewnątrz to niebardzo bo wiadomo - niektórzy mają już ciemne szybki z tyłu tak jak ja np. :-) Ale fajny projekt:D Kwestia tylko kto jaki kolor sobie życzy :mrgreen: Ale to zawsze jest to obgadania jak i również cena :) Aaaa i ja proponuje dla Megane II jak i również Megane II:) Dla każdego coś dobrego :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z nikiem ale te projekty są niczego sobie. Co do niku to myślę że ogólna naklejka w 2 kolorach byłaby tańsza, ponieważ dla kazdej z nikiem trzeba by było robić osobny wzór dla plotera, nie wiem jak by to miało wpłynąć na cenę. Choć z nikiem bardz gustownie by się reprezentowała, no właśnie gdzie ta naklejka miała by się znajdować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z nickiem ładniesza :mrgreen:

 

Rzacz gustu. Napewno bardziej problematyczna przy produkcji.

 

Naklejek bez nicka można zamówic wiekszą ilość i dystrybuować. NIe wyobrazam sobie jak to miałoby działać z każdą naklejką z innym napisem. Kto by to ogarnął. Ile czasu i zachodu by to kosztowało. Trzebaby pewnie czekać na większą ilość projektów aby udać się do wytrórcy.

Czarno to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W megi II tylną szybę ładnie widać, ale właściciele megi I się ze mna zgodzą, że naklejki na tylnej szybie nie widać. Mam już tam naklejkę furelowską () i nie jest zbyt widoczna, dlatego z szyby ja bym zrezygnował, natomiast delikatna naklejka na tylna klape lub zderzak - ok. Można by się zastanowić pojechać tak jak ma KRMC czyli pod bocznymi lusterkami ale to by by był plagiat :-P . Ja sam myślałem nad nikiem z folii odblaskowej ale w sklepie takiego kawałka ciężko dostać chyba że w jakiejś firmie reklamowej odpadki.

 

:evil: :evil: :evil: :evil:

 

Zgadzam się z lewym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o zolte tlo to pewnie ze go nie bedzie.. tak tylko dalem dla kontrastu.

Co do robienia ich z nickiem kazdej osoby najlepiej zrobic liste kto i ile (zawsze lepiej miec z 2-3 w zapasie :mrgreen: i przygotowac do plotowania w folii.

Na jedna osobe moze z 3 minuty wiecej pracy a zawsze bedzie bardziej oryginalnie i fajniej :]

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mozna zrobić listę i będzie cacy. Nowoprzybyli jednak też będą chcieli mieć naklejkę. No i będzie wieczna czkawka albo oczekiwanie aż więcej projektów się nazbiera do plotowania.

Pomyśl, czy chciałbyś co jeden dwa dni biegać z jednym projektem do wyplotowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi sie podoba pomysl z naklejka, MrTea - super projekty, mi sie najbardziej podobaja okragle z nickiem, ja bym chetnie sobie na szybe przykleila, biala fajnie by wygladala na lekko przyciemnionej szybce :roll: Jestem zarowno za naklejka jak i za zmiana domeny, mysle ze chetnych bedzie tyle ze nasze budzety na tym nie ucierpia.

Mi sie wydaje ze fajnie by bylo zrobic naklejki z bialym i czarnym napisem, do wyboru, tak mi sie zdaje, ja osobiscie mam jedna na swojej srebrnej megi w kolorze grafitowym, sam napis pewnej firmy windsurfingowej, bez folii, wyglada extra ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!