Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Naklejka Forum Megane


gipsiarz

Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie Krzychu trafił 100% ale Lewy słusznie odwrócił kolory bez tła. Wywalić tylko auto, wstawiając Renault + dużego nicka w środek (jak Krzychu) i będzie to co trzeba. Prosto czytelnie z 5metrów i tanio. Koniecznie klejone od wew. bo inaczej po nastepnej zimie i myjkach chemicznych będzie po zabawie. Naciskałbym na możlwiośc róznych kolorów liter, bo to jak napisałem musi pasować pod auto : bordo-->ostry czerwony, granat--> ostry niebieski, żółty--> żółty itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vivaldi, wklejony przeze mnie projekt jest autorstwa MrTea. Planowane wersje oczywiscie, bez zoltego tla. Napisy biale i czarne. Uwaga, tylko nadeslane do mnie projekty w formacie CDR beda brane pod uwage. Prosze o tym pamietac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej przpadł do gustu projekt MrTea oczywiście z nickiem :mrgreen:

Z tym że wydaje mi się że owalny projekt jest bardziej oryginalni i niepowtarzalny niż 'standartowe' koło ;-) No i bedzie trzeba pomyśleć nad napisem 'Megane' w dwóch wersjach (MI & MII)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wersje oczywiscie, bez zoltego tla. Napisy biale i czarne

 

czyli skoro bez zółtego to idzie od wewnątrz na szybe ? Jeżeli tak to czarne litery są nieporozumieniem. Zginą "pod" szybą. Białe jak najbardziej ale proponuje czcionke zwiększyć o jeden stopień i będzie miodnie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem więc że chcecie (-my) robić dwie wrsje z klejem wew i na zew.? tak ? Jeżeli tak to nie mam pytań. poprosze o trzy sztuki białych, klejonych od wew. Jaki koszt i do kogo przelewik? Informacyjnie : na VWeju 3 lata temu ogoniliśmy to pół partyzancko za 20zika za 3 duże sztuki dwukolorowe klejone od wew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie prowadzona lista chetnych, jest wylacznie do celow wywiadowczych. Nie zobowiazuje do kupna. Niestety nie jestem w stanie powiedziec ile to bedzie kosztowac.

Teraz odnosnie projektow, osobiscie jestem za ujednoliceniem projektow dla MI i MII.

 

Powiedzmy, że do końca tygodnia czekamy na projekty naklejek. Czyli do 11.03.2007, póżniej ankieta. Później wybór firmy, która nam to zrobi o ile liczba chętnych będzie odpowiednio duża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

oczywiscie logo bedzie bez zadnego tla, wiec zoltego koloru nie bierzcie pod uwage.

Robiac projekty pamietajcie o tym ze jesli to ma byc wysciete w folii to:

1. litery musza byc zrobione prosta czytelna czcionka zeby nie blylo prozniej problemu z obraniem jej z folii

2. Wszsytkie skomplikowane ksztaly (np. model meganki) bedzie baaardzo ciezko wyicac a wczesniej trzeba ja z glowa "obrobic" w corelu

3. Na koncu wezcie zobaczcie sobie widok szkieletowy zeby liczba wezlow nie byla zbyt duza (lepej dla plotera tnacego) :mrgreen:

4. Pamietajcie zeby na koncu zamieisc wszsytko w krzywe ctrl+Q gdyz inaczej czcionka ktora wybraliscie moze sie wykrzaczyc u osoby ktora jej nie bedzie miala

 

No to tyle... jutro odezwe sie do Was juz z Polski gdzie bede tydzien :-) a pozniej 1800km do anglii moja megi :-)

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj sprawdzę ile u mnie kosztuje takie cudo

no wczoraj wieczorem zchodziłem do auta (wydrukowałem sobie projekt mr tea i przyłożyłem do szyby wiec proponuję minimalne wymiary 15 cm na 15cm inaczej wygląda jak bochomaz na szybie

Krzychu dlaczego ujednolicać model 1 i 2 moim zdaniem będzie dobrze

acha i kolor biały też się gubi najlepiej wyszedł wściekły zielony przynajmniej przy moim ciemnym autku (najlepiej widoczny)

 

[ Dodano: 2007-03-08, 10:38 ]

dobra nalepki w jednym kolorze zewnętrzne 2,75 za sztukę wewnętrzne 3,10 zakładając wymiar tych naklejek pomiędzy 15cm-20cm

projekt może być wykonany również w bitmapie jednak ważne jest aby była dobrej jakości

firma JAG Śrem tel, 612837268

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile trzeba zamówić żeby była taka cena? Bo weź pod uwagę że każdy użytkownik będzie mieć inną nalepkę z jego nickiem. Czego ja akurat nie chce mieć. A kolor nalepki raczej chciałbym w odcieniu zderzakowych listw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to cena za sztukę jest to jedyna firma która robi na sztuki w mojej okolicy

co do kolorów to projekt nie jest jeszcze wybrany na razie dowiedziałem się ile kosztują naklejki jednokolorowe jak będzie wybrany projekt to wtedy mogę pójść osobiście pokazać o co mi biega i wtedy mi wykonają to co chcę od ręki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!