Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Recommended Posts

Tak, sam włącznik będzie taki sam. Ale poszukaj używanego, po co przepłacasz.

Chcę zamontować u siebie tempomat, ale nie mam niestety żadnej instalacji. Jak rozebrać wtyczkę przy kompie, aby dołożyć do niej 4 przewody ?? Nie chcę jej zbytnio rozwalić. Wtyczka wygląda tak jak na zdjęciu. Rozumiem, że trzeba wyciągnąć zieloną zawleczkę i co dalej ?? 

Tempomat należy aktywować CLIPem w zegarach i gdzieś jeszcze ?? 

Pozdrawiam

IMG_20181110_115759.jpg

Napisano (edytowany)

A może jest ktoś ze Ślaska i byłby chętny zamontować tempomat oczywiście nie za darmo.

Edytowano przez markis80

Zbieram już graty i w weekend postaram się wszystko poskładać. Gdzieś w wątku mignęło mi że można uaktywnić za pomocą ELM-a ale nie wiem z jakim softem. Może ktoś podpowiedzieć? Bo bez aktywacji na ślepo to chyba średnio to funkcjonalne.

Pyren sobie odpal najlepiej. 

Napisano (edytowany)

Super, super!! Działa pięknie! Dziękuję za cały temat i pomoc. Nie wymieniałem pająka tylko połączyłem piny metodą drivera. Po złożeniu mam jednak problem bo świeci mi się poducha i serv oraz nie wiem czemu nie działa spryskiwacz. Czyżbym coś źle złożył? Boję się że uszkodziłem taśmę, da się to jakoś sprawdzić? Kontrolkę i komputer pokładowy uaktywniłem pyren.

Ok, klakson i spryskiwacz działa. Winowajca to wypięta kostka od pająka. Niestety nadal świeci się poducha i serv. Pewnie przy lutowaniu uszkodziłem taśmę albo lut dotyka innego pinu od poduchy :( Czeka mnie ponowny demontaż pająka. A już było tak pięknie.

Edytowano przez kwiat

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się