Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

[President] Harry III ASC


Rudolf

Rekomendowane odpowiedzi

Dane techniczne nie będę przytaczał, bo można znaleźć na stronie producenta.

 

Posiadam Harrego III ASC od 4 miesięcy.

Wcześniej był Alan 42 i Herbert I.

Jak dla mnie, czyli niewymagającego wielkich zasięgów radia i anteny - kapitalne.

Połączenie RF-Gain i ASC jest najlepszym co może spotkać przeciętnego użytkownika CB. Używam w zestawie z Sirio Omega 27.

Zalety:

- małe i lekkie

- przełączanie kanałów w gruszce

- ASC i RF-Gain

- duży wyświetlacz

- multistandard

- przy raportach nie było informacji, że modulacja jest jakaś zła czy niezrozumiała

Ani grzeje ani ziębi:

- niezbyt głośny, połowa skali VOL aby nie było problemu ze zrozumieniem w przypadku gdy jeszcze jakaś muzyka jest w tle w aucie

- przyciski nie są podświetlane, w nocy trzeba włączać lampkę lub pamiętać co jest gdzie

- małe pokrętła (połączone Vol i SQL-ASC) ale idzie się przyzwyczaić

Wady:

- brak PA (ale to nie zawsze jest konieczne :applause: )

- tylko jedna pamięć i brak szybkiego EMG CH9 i CH19

- dość sztywny kabel do gruszki

- mógłby być niższy kosztem szerokości

- wyświetlacz pod kątem staje się nieczytelny

- no i cena, ja kupiłem za 550 PLN nowy w sklepie (normalnym, nie internetowym), ale w niektórych sklepach jego cena to prawie 700-800 PLN

 

Jeśli jest ktoś z Bydgoszczy i chce zobaczyć jak to działa - to możemy się umówić na komunikację na kanale np. 15-tym albo 25-tym :applause:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Jestem szczęśliwym użytkownikiem Harrego III ASC z anteną SIRIO 145 ML...nie mogę narzekać sprzeć naprawde dobrze się sprawuję lecz nie ukrywam funkcja ASC nie spełnia swojej roli do końca ijednk lepiej się pobawić recznie :))

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6oraz 5.7 --> A tak w tym centralnym mieści PL nie da się pisać w naszym języku :lol: -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość juniorksg

Też używam tego Presidenta, w zestawie z anteną Sirio Turbo 5000 (na trasy) i Pirat (na miasto).

Jestem z niego bardzo zadowolony.

Wcześniej miałem Unidena 520XL z anteną Sirio ML145.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!