Skocz do zawartości
  1. Główna kategoria forum

    1. Forum Ogólne

      Miejsce na ogólna dyskusję, opinie na temat sprawowania się samochodu itp.

      47,1 tys.
      odpowiedzi
    2. Aktualności motoryzacyjne

      Aktualności ze świata motoryzacji

      31
      odpowiedzi
    3. Zloty i spotkania

      Informacje o najbliższych zlotach i spotkaniach.

      15,5 tys.
      odpowiedzi
    4. Offtopic / Fun

      Jak nazwa wskazuje...

      38,6 tys.
      odpowiedzi
    5. 45,8 tys.
      odpowiedzi
    6. 18,3 tys.
      odpowiedzi
    7. Regulaminy

      Zbiór wszystkich regulaminów, instrukcji i zasad pisania w poszczególnych działach.

      4
      odpowiedzi
  2. Dział Techniczny

    1. 48,6 tys.
      odpowiedzi
    2. 78,2 tys.
      odpowiedzi
    3. 27,7 tys.
      odpowiedzi
    4. 25 tys.
      odpowiedzi
    5. 27,9 tys.
      odpowiedzi
    6. 70,2 tys.
      odpowiedzi
    7. 4,8 tys.
      odpowiedzi
    8. 7,7 tys.
      odpowiedzi
    9. 16,4 tys.
      odpowiedzi
    10. 24,7 tys.
      odpowiedzi
    11. 1,7 tys.
      odpowiedzi
    12. 10,2 tys.
      odpowiedzi
    13. 5,3 tys.
      odpowiedzi
    14. Tuning / Renault Sport

      Dział poświęcony modyfikacjom mechanicznym, stylicznym oraz Renault Sport.

      10,8 tys.
      odpowiedzi
    15. LPG

      Wszystkie opinie, problemy, porady związane z instalacjami gazowymi dostępnymi na naszym rynku.

      10,8 tys.
      odpowiedzi
    16. Informacje (wszystkie modele)

      Tutaj umieszczamy wątki dotyczące wszystkich modeli Megane i Scenic.

      2,5 tys.
      odpowiedzi
      • Brak odpowiedzi do wyświetlenia
  3. Inne marki i modele

    1. 1,1 tys.
      odpowiedzi
    2. 89
      odpowiedzi
  4. Giełda

    1. Sprzedam

      Chcesz coś sprzedać? 

      3
      odpowiedzi
    2. Kupię

      Chcesz coś kupić, poszukujesz samochodu lub cześci?

      5
      odpowiedzi
  5. Działanie Forum

    1. Działanie Forum

      Uwagi związane z działaniem forum.

      2,5 tys.
      odpowiedzi
  • Najnowsze posty

    • Witam, zamontowalem do megane IV LIFT 2021 tez tylne kamera, potwierdzem ze kamery z ali... 284426877R, 284429250R dziala. Zamontowal 284429250R  - bardzo dobrza jakosc.
    • Nie ma mozliwosci aktualizacji map  w online. Po 3 lat po zakupu nowego auta tylko na oficialnyj warstatach Renault.
    • witam, na moje to same. Mysliem, ze tak posiada byc.
    • Cześć,  Wykonałem aktualizacje nawigacji w grand scenic pare dni temu. Wszystko działa poprawnie zgodnie z instrukcją z renault.  przesyłam link:  Renault Navigation Map Update   koszt 90Euro Widzę ze u Ciebie trzeba będzie zaktualizować oprogramowanie. Ja mam wersje 9 R-linka.   Pobierz toolbox zgodnie z instrukcja i zobaczysz co masz dostępne. Powinna być również opcja do aktualizacji oprogramowania. Przynajmniej do 3.3.    Mapa ma oznaczenie march 2025 niemniej pojawiła się dopiero 3 miesiące temu do pobrania.     dodatkowo jak masz jakieś pytania to zadzwoń: Poland +48 22 852 41 13 [email protected]   Pomocny człowiek tam pracuje i dużo jest w stanie powiedzieć. Będziesz wiedział co i jak można zrobić z oficjalnej dystrybucji.  Jeżeli chcesz dokonać aktualizacji poza oficjalną dystrybucja to nie wiem jak, głownie dla tego ze strasznie meczące jest szukanie ludzi którzy się na tym znają i wiedza co robią w gąszczu pseudo ekspertow którzy uczą się na twoim samochodzie.    REGULAMIN Forum się kłania pkt 5.7  - Prezes  
    • Ile kabelków w tej wiązce odpowiada za otwieranie zamka? Kilka lat temu miałem problem z tą wiązką i wymieniłem dwa kabelki na grubsze i działało kilka lat. Teraz znów problem powrócił w zależności od położenia wiązki raz otwiera raz nie. Wątpię aby to te moje grubsze wlutowane przeze mnie się przełamały i były przyczyną. Oryginalne kabelki są cieniutkie i wszystkie czarne aby było trudniej zlokalizować wadliwy. Wiązka była zawinięta w taśmę izolacyjną parcianą i nałożony peszel, mechanicznie wydaje się dobrze zabezpieczona.
    • Witam , udzalo sie do kogos roziebrac sie z tym start-stop wylaczeniem? J a chcial by wlaczyc ale kiedy w USM wpisal 0 zamiast 1, nikt nie zmianie. Start-stop nie dziala. 
    • Witam serdecznie, Czy mogę prosić o informację w jaki sposób udało się usunąć awarię związaną z błędem P1659?
    • Nawilżacz, jak nawilżacz, ale czuć ten "klimat" Meganki.
    • Witam serdecznie Podpowie ktoś może jak można uaktualnić nawigacje, mapy w megane 4 ?
    • Aniewa z tymi nieszczelnościami za turbiną , to chodzi Ci o odcinek między przepustnicą a intercoolerem? Podrzucisz jakieś info na temat  tego ciśnienia dpf  i jakie są prawidłowe wartości ? Zauważyłem , że jak auto zimne , to turbo słychać , że wchodzi na obroty . Jak ciepłe to tego już nie ma. Doładowanie idzie za zadanym ,ale mam turbo dziure przed 2000 obr. Może tam jest problem . Co to wtryskiwaczy i ich pracy , to walka trwa nadal . Mam już orginalne maxiecu , wtryski zakodowane ok , poprawiłem kodowanie ponownie maxiecu ,ale niczego to nie zmieniło . Adaptacja nadal na 0 . Egry pracują ok . Ciśnienie paliwa idzie za zadanyn . Synchronizacja rozrządu wporządku . Brak pomysłów !
  • Giełda

×
×
  • Dodaj nową pozycję...