Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Carminat Guidage informe


Rekomendowane odpowiedzi

A faktycznie to zabieram sie za ściąganie. zobaczymy jak u mnie będzie brykac. O ile będzie.

 

[ Dodano: 2008-01-28, 10:40 ]

Trzeci dzień to ciągne, transfer jest tragicznie mały. Zostało mi 9,28 i nie ma od kogo tego szarpnąć.

 

[ Dodano: 2008-01-28, 21:56 ]

Mam całą :?: i DZIAŁA DZIAŁA Ludzie to naprawde działa. Trzeba to umieścić na serwerze wtedy to będzie łatwiej pobrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Tez chciałem podzielić się radością wgrania polskiej mapy do Carminata 5000 mono sh1 :?:

Jako że nikt w biurze nie podziela mojego entuzjazmu to przynajmniej tu się wypisze :?:.

Co dziwne znalazłem nawet swoja małą uliczkę na której mieszkam, wiec może z pokryciem Polski nie będzie tak zle? Tzn fakt mieszkam w Warszawie i może to ma znaczenie, i uliczka ma z 70 lat :?:, ale... znalazlem ;) zobaczymy jak bede jechal w trase ;)

 

A powiedzcie mi dobrzy ludzie co to są te pozostałe płytki? Inne kraje?

I czy przy wkładaniu innych płytek też będę musiał updatować navi przez najdłuższe w moim życiu 3 minuty? (zawal serca murowany)

I soft który wgrałem ma wpływ na radio? coś jak nowy firmware?

 

A może znacie stronę (najlepiej w języku naszym lub angielskim) gdzie jest opis do tych płytek? Bo chciałbym śledzić zmiany( tzn wypuszczenie nowszych wersji) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wprowadzisz np przejazd do Paryża to poprosi cię o Cd z mapą wgrasz wyciągniesz i możesz ruszać jak system będzie chciał inna płytę to poprosi.

Ja też się cieszyłem jak murzyn blaszką. To normalka a jak ktoś ma tom tom czy inna navi 3d dotykową itd to dla niego twoje zachwyty są śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. dzieki za pomoc obylo sie bez odlaczania aku poprost postal jakas godzinke w garazu i wszystko juuz dziala. - mam jeszcze jedno pytanie jak zainstalowac mape cd2 b 27 do radia bo juz sie teraz boje zeby nie zrobic cos nie tak .{posiadam takie samo radio jak widac u góry na zdjeciu}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpewniej to wyjedź z garażu odpal silnik i rura włącz navi wsadź płytę i tyle (u mnie przy wyłaczonym silniku po pewnym czasie radio samo się wyłączy). Ew. spyta o ustawienie języka dasz angielski lub inny jak znasz (PL nie ma) i tyle po chwili 2-3 minut będzie po bólu. No chyba, że już wcześniej ją uruchamiałeś na innych płytach to spyta czy uaktualnić mapę dasz yes i rura to samo sie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew. spyta o ustawienie języka dasz angielski lub inny jak znasz (PL nie ma) i tyle po chwili 2-3 minut będzie po bólu.

 

U mnie chyba było kolo 5, tzn mnie sie wydawalo ze z godzine ale zegrek pokazywal ze napewno mniej niz 8 minut :?:,

Generalnie trzeba postępować tak jak w instrukcji(czyli tak jak opisane wyzej) czyli czekac az radio samo sie wylaczy po upgradowaniu.

 

 

Ale mapa jest dziwna, tzn na razie dojezdzam wszedzie na navi (nawet z pracy do domu chociaz droge pokonalbym z zaknietymi oczami :?: ciekawe czy kiedys mi to minie :?: ) tzn probuje mnie prowadzic osiedlowymi uliczkami i naklania do lamania przepisow (czyli np skrecac na zakazie) nawet takich ktore sa od wielu lat, ale i tak dalej mam radoche.

 

a jeszcze dociagne 2 plytki i mam komplet ;) jakby co moge to pozniej gdzies wrzucic na jakiegos ftp czy cos, jesli komus bedzie to potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!