Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Carminat Guidage informe


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam prośbe do wszystkich posiadaczy carminat 8200, jeżeli ktoś z was posiada mapę wschodniej europy albo jaką kolwiek inna, która dziala na tej nawigacji prosze o kontakt lub o umieszczenie owych map na serwerze. Z góry dzięki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Więc tak. Mam jednak dwie płyty do NAVI Carminat 5000. Niestety są one obie lekko uszkodzone (lustro się łuszczy z brzegu) i udało mi się zgrać wszystkie pliki z CD oprócz tych największych.

 

Potrzebne mi pliki:

 

z CD1

kN022EU09p1x04t01 - 616682kb

 

z CD2

kN022EU09p2x04t01 - 568222kb

 

Jeśli je ktoś posiada to proszę o info na priv. Jeśli ktoś potrzebuję resztę plików z tych CD to... priv.

 

Pozdrawiam

Misiael

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tacim mój błąd ze ściąganiem map bo mam chyba SH3, na to wskazywałby numer BE7433, numer seryjny 820048442TN3 (wyjąłem Carminata aby sprawdzić).

Jakby ktoś miał obojętnie jaką płytę do SH3 to prosiłbym o kontakt na pw.

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tacim,

witam, przeczytałem z zainteresowaniem wątek o nawigacji carminat

ponieważ potrzebuję polską mapę

czy wiesz o pewnej działającej mapie polski, z którego linku skorzystać bo trochę zagmatwanie na forum jest podane

potrzebuję do SH1

 

proszę o odpowiedź

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz sobie narobiłem :/ Włożyłem z emule CD 1 (sprawdzona) do mojego Carminata 5000. coś zaczął mielić. Wyskoczył komunikat po angielsku by nia wyłączać radia, bo się aktualizuje... no i zdechł. Ani radia sie nie da włączyć ani CD... Jedyne na co reaguje to przyjmuje płyty i zaczyna je czytać. po czym przestaje i się wyłącza. Pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem w ramach oszczędności płytę wsadziłeś na wyłączonym silniki i po 20 minutach jak zawsze się wyłączył czy Co ??? Ale pisali już o tym, że tak bywa . Ja tam zawsze silnik paliłem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tacim, nie chodziło o żadną oszczędność. Ile ma trwać w ogóle taka aktualizacja, bo ja nie chciałem zmieniać języka tylko ustawić zegarek na nowo. To wyglądało tak, że przez ok. 5 minut był komunikat: nie wyłączać radia, trwa aktualizacja. Potem się sam wyłączył. Chwilkę pomielił płytkę i koniec historii... Nie znam się na tym i jeśli ktoś chce się pobawić to zapraszam na Allegro, gdzie wystawiłem Carminata jako uszkodzonego. Udało mi się już kupić innego wraz z płytkami. Za jakieś 2 do 3 dni powinien dojść.

 

Niech to będzie przestroga dla wszystkich :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meszuzel, A nie prosi Ciebie o płytę jak chcesz wejść w ustawienia? Mając Carminata nie masz tych przycisków przy wyświetlaczu więc możesz wejść w ustawienia tylko wkładając płytę. Chyba, że to jest tak, że ją wkładasz raz na początku i potem już zapamiętuje. Tego nie wiem. Niezależnie od tego cholernie trudno dotrzeć do płyt do tej Navi. Aż się boję teraz cokolwiek wkładać do nowej, która mi dziś przyszła kurierem :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiael, masz rację po włożeniu płyty zapamiętuje coś i już możesz ustawiać czas normalnie. Natomiast bez włożenia wcześniej płyty nic nie zrobisz.

A to że nie ma płyt to też nie do końca tak. One są tylko ile kosztują. Na stronie Navteq znalazłem płyty do Carminata, ale na Europę wschodnią kosztuje 109 Euro + koszty przesyłki. Pozostaje jeszcze jedno pytanie jakie będzie pokrycie ? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!